کد خبر: ۵۷۵۲۹
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۰ - ۰۰:۱۲
تعداد نظرات: ۱ نظر
خطري كه اكنون انقلاب اسلامي ملت ايران را تهديد مي نمايد، خطر انحراف است. امام امت، عالمان دين و صاحب نظران ذي صلاح طي هفته هاي اخير، تابلوها و علائم هشداردهنده اي را در برابر ديدگان امت اسلامي قرار داده اند.
دکتر یدالله جوانی در یادداشتی که سایت یالثارات منتشر کرد نوشت :

راننده اي كه با خيال آسوده و راحت، در بزرگراه چهار بانده و هموار با سرعتي بالا و مطمئن در حال حركت است، اگر ناگهان تابلوهاي هشدار دهنده پي درپي را ملاحظه كند، بلافاصله احساس خطر كرده، سرعت خود را كاهش داده و دقت خود را بيشتر مي كند تا دچار سانحه اي خطرناك نشود، اما اگر همين راننده به هر دليل علائم هشداردهنده در مسير را نبيند و يا پس از رويت، با بي خيالي، اعتنا نكرده و با همان سرعت بالا به حركت خود ادامه دهد، به طور قطع گرفتار حوادث خطرناك و بعضاً جبران ناپذير مي شود. 

شرايط كنوني ما در بزرگراه انقلاب چنين است كه با تابلوها و علائم هشداردهنده جدي روبه رو شده ايم. اين هشدارها را بايد جدي گرفت تا از اين مقطع و مرحله نيز به سلامت عبور كنيم. البته در طول ۳۲ سال گذشته، كاروان بزرگ انقلاب در مسير حركت به سمت آرمان هاي الهي خويش همواره با خطرات مواجه شده و لكن با بصيرت و هوشياري از موانع و گذرگا ه هاي حادثه خيز عبور كرده است. خطري كه اكنون انقلاب اسلامي ملت ايران را تهديد مي نمايد، خطر انحراف است. امام امت، عالمان دين و صاحب نظران ذي صلاح طي هفته هاي اخير، تابلوها و علائم هشداردهنده اي را در برابر ديدگان امت اسلامي قرار داده اند.
 
اين جمله مقام معظم رهبري در جمع مردم شيراز كه فرمودند: «من تا زنده هستم نخواهم گذاشت ذره اي انحراف در مسير حركت ملت ايران به سمت آرمان ها ايجاد شود»، را بايد به عنوان يك تابلوي هشداردهنده جدي مورد توجه قرار داد. معمولاً رهبران ديني هرگاه با يك خطر و انحراف بزرگ و جدي مواجه شوند از چنين ادبياتي براي هشدار دادن و آگاه ساختن پيروان استفاده مي كنند. حضرت امام خميني(ره) نيز اينگونه با امت خويش سخن گفتند و فرمودند: «من تا زنده هستم نخواهم گذاشت انقلاب به دست ليبرال ها و ملي گراها بيفتد.» آن عزيز سفر كرده آن قدر اين خطر را جدي ارزيابي مي نمود كه خطاب به مردم فرمود: «من در ميان شما باشم يا نباشم نگذاريد انقلاب به دست نامحرمان و نااهلان بيفتد.» 

مردم به خوبي مشاهده كردند آن خطري كه حضرت امام(ره) را به شدت نگران ساخته بود، در چه بستري شكل گرفته بود. باند فاسد، شياد، قدرت گرا و شيطاني مهدي هاشمي معدوم با راهبرد نفوذ توانست فردي را كه به دليل حاصل عمر امام بودن، مردم فقيه عاليقدرش مي ناميدند و خبرگان او را در جايگاه قائم مقام رهبري قرارش داده بودند، از مسير اصلي انقلاب منحرف و در نهايت در برابر نظام و امام قرار دهد. پيامدهاي سهمگين ناشي از اين انحراف، در نامه معروف حضرت امام(ره) به منتظري در تاريخ (۶/۱/۱۳۶۸) اينگونه ترسيم مي شود: «از آنجا كه مشخص شده است شما بعد از من اين انقلاب و نظام را به ليبرال ها و از كانال آنها به منافقين خواهيد داد ديگر صلاحيت رهبري را نداريد.» البته طبق نامه حضرت امام (ره) به نمايندگان مجلس سوم، ايشان دو سال خون دل خوردند تا كار به اين نقطه (عزل منتظري) نرسد، لكن در رهاسازي منتظري از چنگال آن باند منحرف و فاسد موفق نشدند. 

علائم هشداردهنده امروز از سوي علما و صاحب نظران، خطر انحراف ديگري را با شكل و ماهيتي متفاوت نشان مي دهد. اكنون نيز يك باند فاسد، شياد، قدرت گرا و شيطاني با بهره گيري از راهبرد نفوذ و توفيق در جلب اعتماد برخي از صاحب منصبان، دغدغه هايي را در دلسوزان نظام پديد آورده و آنان بر اساس همين دغدغه ها، زنگ هاي خطر را به صدا درآورده اند. آنچه خطر اين جريان انحرافي را نگران كننده مي سازد، ماهيت ديني و اعتقادي انحراف است. حضرت آيت الله مصباح يزدي كه به حق رهبر معظم انقلاب اسلامي از ايشان با عنوان مطهري زمان ياد فرمودند، اخيراً نسبت به ظهور فرقه اي منحرف شبيه فرقه ضاله بهائيت هشدار داده اند؛ فرقه اي كه با تمسك به برخي از آموزه هاي ديني و باورهاي مذهبي، لكن با صحنه گرداني انگليسي ها پديد آمد. بنابراين عقل و شرع حكم مي كند همه دلسوزان اسلام و انقلاب، هشدارهاي داده شده در اين ايام نسبت به خطر انحراف يك جريان نفوذي را جدي بگيرند.
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۲
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۰۱ - ۱۳۹۰/۰۸/۰۹
2
3
با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت برادر عزيز و گرانقدر جواني كه ما را در تمام مسائل ايماني و مسائل جنگ نرم . فرهنگي و سياسي راهنمايي مي كند تقدير و تشكر فراوان دارم از اين بزرگوار كه در هر سخنراني و هر صحبتي كه دارند نسبت به هر قشري لابه لاي بيانات خودشون از فرمايشات امام خميني و مقام معظم رهبري به نحو احسنت و به جا استفاده ميكنند.خوشحالم از اينكه بيشتر صحبت هاي خودمو با تحليلها و ريز بينيها و قدرت بيان ايشان به كساني كه نمي خواهند ببينند كه جمهوري اسلامي ايران در حال اوج گرفتن و طي كردن پله هاي ترقي در منطقه و بين الملل هستند وقف ميدهم و خاموشي را بر وجودشان و زبانشان حاكم ميكنم آرزوي موفقيت و سر بلندي برا تك تك عزيزاني كه در راه وطن ميهن و مقام معظم رهبري هيچگونه كوتاهي نمي كنند
نام:
ایمیل:
* نظر:
چند رسانه ای صفحه خبر
پرطرفدارترین عناوین