کد خبر: ۸۱۵۸۲
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۰ - ۰۶:۴۳
تعداد نظرات: ۳ نظر
اخراج محسن سازگارا از صداي آمريكا قطعي شد.
کیهان: در حالي كه طي چند ماه گذشته، حضور سازگارا در بخش فارسي صداي آمريكا كمرنگ شده بود، گزارش ها حاكي است عذر نامبرده خواسته شده است. وي به فهرستي از اخراجي ها پيوست كه شامل جمشيد چالنگي، كوروش صحتي، رودي(رودابه) بختيار و احمد باطبي نيز مي شود.
به گزارش پايگاه اپوزيسيوني راديو كوچه «در پي تسويه حساب هاي ماه هاي گذشته در صداي آمريكا، اينك خبر مي رسد محسن سازگارا از روز جمعه، ۲۸ اكتبر، از حضور در صداي آمريكا و برنامه تفسير خبر منع شده است. او كه از چند سال پيش تاكنون به همراه عليرضا نوري زاده، در برنامه تفسير خبر بخش فارسي به تحليل مي پرداخت، از هفته جاري از حضور در اين برنامه و صداي آمريكا منع شده است. برخي منابع كنار گذارده شدن سازگارا را بعد از چهار سال از بخش تفسير خبر به دستور مستقيم رامين عسگرد مدير بخش فارسي مي دانند. وي بنا بر روال چهار سال گذشته جهت هماهنگي زمان برنامه و حضور در تفسير خبر با مسئول هماهنگي تماس گرفته كه وي اشاره كرده نام شما در ليست مهمانان امروز نيست و با پيگيري مشخص شده شخص مدير بخش فارسي نام وي را از ليست حذف كرده است. بنابر شنيده ها، عسگرد اعلام كرده است كه از اين پس ميهمانان برنامه را خود وي انتخاب خواهد كرد.»
سازگارا، نوري زاده و مخملباف در اوج فتنه سبز خود را سخنگويان جنبش در خارج كشور معرفي كردند و با زدن به سيم آخر به انواع رفتارهاي انتحاري غيرموقر و مبتذل روي آوردند شايد كه در اين ميان به موقعيتي نزد آمريكايي ها برسند اما فروكش كردن آتش فتنه و شكست بي سابقه فتنه گران، ارزش واقعي اين ۳ نفر را براي محافل آمريكا درگير در پروژه براندازي نشان داد. به همين دليل نيز اين ۳ نفر با بايكوت و بي محلي روزافزون مواجه شده اند.
سازگارا در ايران جزو تيم گرداننده نشريات زنجيره اي به شمار مي رفت اما پس از خروج از كشور، تبديل به بازيچه صداي آمريكا شد و اواخر آن قدر متوهم شده بود كه با پيشنهادهاي مضحك- زدن اتو به برق و...- خيال مي كرد در قواره هاي تئوريسين كودتاي مخملي و فرمانده عمليات ظاهر شده است. ظاهرا مقامات آمريكايي به رامين عسگرد گفته اند اندكي از باد او را خالي كنند.
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۳
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۰/۰۸/۰۸
0
0
از این کشور خوانخوار امریکای جنایتکار هر کار احمقانه ای که بگید بر میاید با این عناصر خود فروخته که این همه مزدوری برای دشمنان کشور کردند اینگونه رفتار کردند میتواند دلیل دیگری هم داشته باشد.خواهش میکنم شما رصد کنید تیم بعدی این رسانه سیا را شاید خیال خامی که تند روهای نو محافظه کار امریکایی در سر دارن میخواهند عملی کنند و اینطور دارند عقبه رسانه ای خود را ارایش میدهند.
ومکروا و مکرالله و الله خیرالماکرین.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۰/۰۸/۰۸
0
0
چقدر زود دست این جنایتکار حقه باز برای آنها که خود نیز جنایتکار هستند روشد!؟
30 سال پیش در جریان انفجار دفتر نخست وزیری که منجر به شهادت رئس جمهور و نخست وزیر گردید ، محسن سازگارا با هدایت مرشد و مرادش "دکتر سروش" اقدام به ساختن جنازه و تابوت قلابی برای عامل اصلی انفجار ( مسعود کشمیری) نمود . پس از آن وی طی سالها به انواع و اقسام مسئولیتها رسید و از مصونیت کامل برخوردار بود .
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۴۱ - ۱۳۹۰/۰۸/۰۸
0
0
خسرت الدنیا والاخره_
نام:
ایمیل:
* نظر:
چند رسانه ای صفحه خبر