کد خبر: ۸۲۶۰۰
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۰ - ۱۲:۲۲
بنابراین گزارش، کارکنان واجد شرایط صنعت نفت می‌توانند برای ثبت‌نام خرید واحدهای مسکونی پرند از روز شنبه به مدت دو هفته به سایت مسکن نفت به نشانی http://maskan.mop.ir/ مراجعه کنند.

فارس: در حالی مسکن‌های مهر 76متری در پرند با تمام امکانات با قیمت 43 میلیون تومان برای کارکنان صنعت نفت در نظر گرفته شد که 25 میلیون تومان از این رقم وام 4 درصد و مابقی 18 میلیون هم از محل تسهیلات صندوق بازنشستگی نفت تامین می شود تا کارکنان صنعت نفت که معمولاً وضعیت مالی بهتری نسبت به بقیه مردم دارند، بدون کمترین هزینه صاحب مسکن شوند.

پایگاه اطلاع رسانی وزارت نفت اعلام کرد: ثبت‌نام واحدهای مسکونی پرند با 25 میلیون تومان وام چهار درصد سیاست‌های حمایتی دولت و نیز پرداخت وام خرید و تبدیل به احسن صندوق ‌های بازنشستگی نفت از روز شنبه (14 آبان) آغاز می‌شود.

بنابراین گزارش، کارکنان واجد شرایط صنعت نفت می‌توانند برای ثبت‌نام خرید واحدهای مسکونی پرند از روز شنبه به مدت دو هفته به سایت مسکن نفت به نشانی http://maskan.mop.ir/ مراجعه کنند.

در این مرحله (پس از شناسایی متقاضیان واقعی ) تعدادی از واحدهای مسکونی دوخوابه از پروژه پرند با همه امکانات و باتسهیلات ویژه به فروش می‌سد.این واحدهای 76 متری در بلوک‌های 16 طبقه با قیمت حدود43 میلیون تومان از امکانات متنوعی همچون پارکینگ، آسانسور، کابینت، پارکت، پکیج، رادیاتور،کنتور گاز مستقل، درب ضد سرقت و سیستم اعلان حریق برخوردار هستند.

در این گزارش اعلام شد: به این ترتیب از مجموع 43 میلیون تومان قیمت کل واحد، 25 میلیون تومان از طریق وام چهار درصد تامین شده و از مجموع 18 میلیون تومان باقیمانده نیز تا سقف قیمت کارشناسی از طرف صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت به افراد شاغل و بازنشسته وام خرید و تبدیل به احسن پرداخت می‌شود.

واحدهای مسکونی مذکور تا پایان سال 1390 قابل واگذاری و سکونت خواهد بود.

به گزارش فارس، پروژه مسکن مهر در دولت نهم و دهم برای خانه دار شدن اقشار ضعیف و متوسط جامعه که به دلیل عدم تمکن مالی توان خرید مسکن با قیمتهای بالا را ندارند تعریف شده است تا با حذف قیمت زمین، تسهیلات ویژه دولتی برای این قشر در نظر گرفته شود.

برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر:
چند رسانه ای صفحه خبر