حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با حضور در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه از فرایند امداد رسانی به آسیب دیدگان بازدید به عمل آوردند.

dot خسارت های زلزله در سرپل ذهاب

خسارت های زلزله در سرپل ذهاب
در پی وقوع زلزله در سرپل ذهاب کرمانشاه، خسارت های زیادی به منازل و ساختمان ها وارد شد. این حادثه همچنین بیش از سیصد کشته بر جای گذاشته است.

dot چشم ما حیرت

چشم ما حیرت
چشم های افرادی که ایام اربعین، با پای پیاده از مسیرهای مختلف به سمت کربلا حرکت می کنند، همگی حیرت زده است. این حیرت، پیش از شروع پیاده روی و از زمانی شروع می شود که فرد نام امام حسین(ع) و سرگذشتن را می شنود

dot پیاده روی اربعین حسینی در تهران

پیاده روی اربعین حسینی در تهران
راهپیمایی بزرگ اربعین در تهران صبح امروز پنجشنبه با حضور گسترده مردم عزادار از میدان امام حسین (ع) به سمت حرم حضرت عبدالعظیم حسنی برگزار شد .

dot نسل‌کشی مسلمانان روهینگیا شنیع‌ترین جنایت قرن بیست‌و‌یکم+تصاویر

نسل‌کشی مسلمانان روهینگیا شنیع‌ترین جنایت قرن بیست‌و‌یکم+تصاویر
مسلمانان روهینگیا پس از دور تازه خشونت‎های بی‌رحمانه دولت میانمار مجبور به کوچ اجباری به بنگلادش شدند و هم‌اکنون منطقه سکونت آنها در استان راخین خالی از سکنه شده است.

dot مدارس کوخ نشین در استان کردستان

مدارس کوخ نشین در استان کردستان
تصاویر مدرسه کوخ حاجی عبدالله و کوخی چاویان در بانه را نشان می دهد. کوخ مختص شهرستان بانه در استان کردستان است.

dot خشک شدن دریاچه «بختگان»

خشک شدن دریاچه «بختگان»
دریاچه بختگان، از دریاچه‌های بزرگ ایران در شرق استان فارس است که درحال حاضر به دلیل کمبود بارندگی و وجود سد بروی رودخانه های کر و سیوند خشک شده و زمینهای کشاورزی منطقه تبدیل به بیابان و شوره زار شده است.

dot هشدار! احتمال تکرار حادثه در کوی مجاهدین اهواز

هشدار! احتمال تکرار حادثه در کوی مجاهدین اهواز
منطقه محروم کوی مجاهدین جنب کوی رمضان که در خطر ریزش آوار کوه قرار دارند یکی از مناطق حادثه خیز بالقوه است که بارها بالفعل شده و در گذشته باید فکر عاجلی برای آن می کردند که نشد.

dot حال و روز دریاچه بختگان

حال و روز دریاچه بختگان
دریاچه «بختگان» یکی از مهمترین تالاب های استان فارس و در شرق این استان قرار دارد. مساحت این دریاچه ۳۵۰۰ کیلومتر مربع، که منشأ آب این دریاچه رودخانهٔ کوچک «سیوند» است. سیلاب رود «سیوند» در انتهای مسیر خود به رود کُر پیوسته و از آن جا به دریاچه بختگان می‌ریزد.

dot دخترانِ پیر در جایی نزدیک یاسوج

دخترانِ پیر در جایی نزدیک یاسوج
اینجا همه شبیه همند؛به چشم هایشان که دقیق شوید، یک حرف را می زنند، دست هایشان یک قصه را روایت می کند؛محرومیت اینجا هر روز بر چهره زنان و دختران سیلی می زند.