چند رسانه ای
يادداشت
عکس خبری
سرگرمی
نامه مطهری به معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور

dot اين كه قبل از روز حادثه مقامات مسئول به اینجانب توصیه کرده‌اند که به شیراز سفر نکنم و در عین حال سفر کرده‌ام، صحت ندارد

اين كه قبل از روز حادثه مقامات مسئول به اینجانب توصیه کرده‌اند که به شیراز سفر نکنم و در عین حال سفر کرده‌ام، صحت ندارد
علی مطهری در نامه‌ای سرگشاده به معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور و رییس هیات تحقیق حادثه اخیر در شیراز توضیحاتی درباره این حادثه ارائه کرد.
فتوكاتور اختصاصي شفاف

dot جان! این هفته نمی تونم بیام ژنو!

جان! این هفته نمی تونم بیام ژنو!
سو استفاده اصلاح طلبان از یک اتفاق

dot توهین جدید ابطحی به مجلس و شورای نگهبان+عکس

توهین جدید ابطحی به مجلس و شورای نگهبان+عکس
ابطحی با توهین به شورای نگهبان مدعی شده است که اتفاقات اخیر مجلس به خاطر این است که شورای نگهبان آنها را تأیید کند.
هدیه رسانه های آزاد به احمق ها

dot حادثه شارلی ابدو به ایران ربط داده شد

حادثه شارلی ابدو به ایران ربط داده شد
پس از کشتار در شارلی ابدو، ده ها تجمع در شهرهای مختلف اروپا برگزار شد تا مردم انزجار خود را به تروریست ها و حامیانشان اعلام کنند، اما با عملکرد رسانه های آزاد! از دیروز این شعارها به زبان فارسی بیان می شود.
جریان افراط گرای تشیع را بهتر بشناسیم

dot گروهی افراطی که در نقاب تشیع، علما و مراجع را تکفیر می‌کند و مانع وحدت مسلمانان است

گروهی افراطی که در نقاب تشیع، علما و مراجع را تکفیر می‌کند و مانع وحدت مسلمانان است
متأسفانه جریان افراط گرای شیعه به نحوی گسترده در حال ترویج روحیه ی اخباری گری در جامعه شیعه هستند، آن گونه که پرداختن به مسائل عقلی همچون فلسفه را کفر و الحاد دانسته و در این مسیر حتی ابایی از تکفیر مراجع و علمای بزرگ شیعه ندارند؛ چنانچه عارف و مرجع وارسته‌ای همچون آیت‌الله‌العظمی بهجت به خاطر آن که بهره ای از علوم عرفان نظری داشت، توسط این جریان منحرف خوانده شده و -نعوذ بالله- با عنوان ملحد و کافر از او یاد می شود.
سیر اظهارات ضد و نقیض دولتی ها؛

dot حرف و عمل دولتی از احمدی نژاد تا روحانی+تصاویر

حرف و عمل دولتی از احمدی نژاد تا روحانی+تصاویر
یکی از شعارهای شیخ حسن روحانی در سال 92 که مسبب رای آوری اش گردید، شعاری تحت عنوان "دولت راستگویان" بود که خود او در طول تبلیغات انتخاباتی در باز تعریف آن دولتی را عنوان نموده بود که در طول فعالیت خود با مردم به صداقت رفتار خواهد نمود و از آنچه در گذشته! بر مردم رفته است جلوگیری خواهد کرد.
موضع قاطعانه شمخانی در گفتگو با روزنامه انگلیسی

dot توافق یا عدم توافق برای ما بهشت یا جهنم نمی شود

توافق یا عدم توافق برای ما بهشت یا جهنم نمی شود
دبیرشورای عالی امنیت ملی هرگونه ارتباط میان مذاکرات هسته ای و بهبود روابط دو جانبه ایران و غرب را منتفی اعلام کرد. علی شمخانی این موضوع را در مصاحبه با روزنامه انگلیسی فایننشال تایمز در روز سه شنبه 2 دی 1393 (23 دسامبر 2014) بیان کرده است.
توهین مجدد رئیس جمهور آمریکا به مردم ایران

dot اوباما ایرانیان را یاغی خواند !

اوباما ایرانیان را یاغی خواند !
اوباما با توهین به ملت ایران ، ایران را کشوری یاغی توصیف کرد و گفت اوایل ریاست جمهوری من در سال دو هزار و هفت از من پرسیده شد آیا به کشورهای مختلف یاغی سفر خواهم کرد ؟ آنچه من آن زمان گفتم همچنان به قوت خود باقی است .
همزمان با فروش آثار موجود در کلیسا

dot ابتکار جدید داعش؛ تبدیل کلیسا به اتاق شکنجه

ابتکار جدید داعش؛ تبدیل کلیسا به اتاق شکنجه
داعش مسیحیت را به رسمیت شناخته و در ازای پرداخت جزیه از سوی پیروان آن، مسیحیان را مجبور به مهاجرت یا تغییر دین نمی کند؛ اما بسیاری از کلیساهای مناطق تحت سیطره خویش را مصادره کرده و کاربری دیگری برای آنان قرار داده است که در این میان، عمده کلیساها به شکنجه گاه و بازداشتگاه های موقت تبدیل شده اند.
طنز

dot عکس از خود(سلفی) من و شریعتمداری؛ همین الان یهویی!

عکس از خود(سلفی) من و شریعتمداری؛ همین الان یهویی!
چند روز پیش و به مناسبت روز دانشجو مدیرمسئول روزنامه کیهان به یکی از دانشگاه ها برای سخنرانی رفته بود که برخی از دانشجویان حسابی از خجالتش درآمدند.
پی نوشتی بر حوادث 1826 روز پیش

dot فتنه 88 از ذهن مردم پاک نخواهد شد

فتنه 88 از ذهن مردم پاک نخواهد شد
به عبارت دیگر، با استناد به شواهد تاریخی فراوان می‌تواند ادعا کرد هیچ کشوری و هیچ ملتی تا امروز وجود نداشته که در شرایط بحرانی متوالی، به پیشرفت درونی و ریشه‌دار رسیده باشد. شما هیچ کشوری را نمی‌توانید پیدا کنید که مثلا درگیر جنگ داخلی بوده و در همان دوران، صاحب اقتصاد غنی و فرهنگ متعالی شده باشد.
بی اخلاقی سیاسی به دنبال تشنج در فضای فرهنگی

dot حمله به پرده نشین در راستای امیال سیاسی

حمله به پرده نشین در راستای امیال سیاسی
سريال پرده نشين که از شبکه يک سيما پخش می شد به زندگي روحانيون و حضور آنها در محله‌ها و در کنار مردم توجه داشت و روي اين موضوع متمرکز شده که روحانيون مي‌توانند در حل مشکلات مردم به آنها کمک‌کنند.
کودک دزدی داعش از کوبا؛

dot کودک سه ساله اهل آمریکای جنوبی، سرباز جدید داعش+تصاویر

کودک سه ساله اهل آمریکای جنوبی، سرباز جدید داعش+تصاویر
«من هر روز برای بازگشت پسرم نماز می‌خوانم، به هیچ چیزی جر پسرم فکر نمی‌کنم، نوامبر ۲۰۱۳ پدرش او را در هنگامی که سفر بودم با خود برده است، به این مساله شک نکرده بودمم چرا که بار‌ها او را در هنگام دیدار از خانواده‌اش به بوسنی و آلمان برده بود.»
تلاش برادر جرج بوش برای ورود به کاخ سفید

dot سومین جنگ طلب در راه است ؟!

سومین جنگ طلب در راه است ؟!
این بار بوش فقط یک مرد در میانه میدان شلوغ انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان است. علاوه بر این جمهوری خواهان به دنبال پیدا کردن چهره ای جدید در مقایسه با نام قدیمی بوش برای رقابت با هیلاری کلینتون هستند.
متن کامل بیانات رهبر انقلاب در دیدار با شرکت‌کنندگان در کنگره جهانی جریان‌های افراطی و تکفیری از دیدگاه علمای اسلام

dot در مسئله‌ی هسته‌ای، آمریکا و کشورهای استعمارگر اروپایی دور هم جمع شدند و همه‌ی تلاششان را کردند که جمهوری اسلامی را به زانو دربیاورند اما نتوانستند/هواپیماهای ترابری آمریکایی مهمات مورد نیاز داعش را در مراکز داعش در عراق از آسمان پرتاب کردند

در مسئله‌ی هسته‌ای، آمریکا و کشورهای استعمارگر اروپایی دور هم جمع شدند و همه‌ی تلاششان را کردند که جمهوری اسلامی را به زانو دربیاورند اما نتوانستند/هواپیماهای ترابری آمریکایی مهمات مورد نیاز داعش را در مراکز داعش در عراق از آسمان پرتاب کردند
حضرت آیت الله خامنه ای: به ما اطلاع دادند که هواپیماهای ترابری آمریکایی مهمات مورد نیاز داعش را در مراکز داعش در عراق از آسمان پرتاب کردند و ۵ مرتبه این کار را تکرار کرده‌اند/ بعد به ظاهر ائتلاف ضدداعش درست کردند که دروغ محض است/ آمریکا می‌خواهد این فتنه را زنده نگه دارد البته نخواهند توانست. مشکلات و ناکامی های دشمنان اسلام در منطقه بویژه در عراق، سوریه و لبنان را نیز یادآور شدند و گفتند: یک نمونه دیگر از ضعف دشمن، قضیه هسته ای ایران است.
با 160 رای مخالف و 79 رای موافق

dot نیلی احمد آبادی نتوانست از مجلس رای اعتماد بگیرد

نیلی احمد آبادی نتوانست از مجلس رای اعتماد بگیرد
جلسه مجلس شورای اسلامی برای رسیدگی به برنامه و صلاحیت محمود نیلی احمدآبادی وزیر پیشنهادی علوم، تحقیقات و فنآوری با سخنان رئیس‌جمهور آغاز شد. عزیز اکبریان، نبویان، جمیری و نادران ناطقان مخالف وزیر پیشنهادی و جعفرزاده ایمن‌آبادی، لاهوتی، ابراهیم نکو و عثمانی نمایندگان ناطق موافق وزیر پیشنهادی خواهند بود. جلسه امروز البته با 93 غایب آغاز شد!
رئیس جمهور آرژانیتن وعده های خود را محقق کرد

dot آرژانتین به مردم سوریه پناهندگی می دهد

آرژانتین به مردم سوریه پناهندگی می دهد
کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان تخمین زده که با گذشت 3 سال از وقوع جنگ در داخل کشور سوریه، تعداد پناهندگان سوری به 3‌میلیون نفر رسیده است، این رقم شامل صدها هزار شهروند سوری که بدون مجوزهای لازم از کشور فرار کرده‌اند.
مرزهای پیشین خاورمیانه به تاریخ سپرده شد؟!

dot موافقت پارلمان کردستان عراق برای ارسال نیرو به کوبانی

موافقت پارلمان کردستان عراق برای ارسال نیرو به کوبانی
در حالی که اردوغان موافقت دولت مطبوع خویش با حضور نیروهای کرد عراقی در کوبانی را اعلام کرده است که همزمان مخالفت شدید خویش با حضور نیروهای کرد ترکیه و سوریه در کوبانی را بیان نموده است!
نشریه اشپیگل از نگرانی کردها گزارش می دهد

dot داعش از «تسلیحات شیمیایی» در کوبانی استفاده می کند؟

داعش از «تسلیحات شیمیایی» در کوبانی استفاده می کند؟
شبکه المنار (ارگان حزب الله) چند ماه قبل هشدار داد که این گروه تروریستی به گازهای شیمیایی دست یافته و حتی به این امر بسنده نکرده و یک آزمایشگاه سری برای توسعه و ترکیب این مواد تأسیس کرده است.
شیخ نمر این روزها مورد حمایت بسیاری از شخصیت های عربی و غیر عربی است

dot رئیس جمهور عراق درباره شیخ نمر با پادشاه عربستان رایزنی می کند

رئیس جمهور عراق درباره شیخ نمر با پادشاه عربستان رایزنی می کند
آیت‌الله شیخ نمر باقر النمر روحانی برجسته عربستانی با انتقاد از رژیم آل‌سعود، خواستار آزادی بیان و انجام تغییرات سیاسی در این کشور برای دادن نقش بیشتر به مردم در حاکمیت است.
دبیر کل حزب الله لبنان در آستانه ماه محرم سخنان مهمی را ایراد کرد

dot سید حسن نصرالله و این روزهای حساس لبنان

سید حسن نصرالله و این روزهای حساس لبنان
سید حسن نصرالله عنوان داشت هر روز ما بیشتر به باور این مساله می‌رسیم که جنگ ما در سوریه به خاطر حمایت از لبنان بوده و ما امروز در محور مقاومت در جایگاه پیروزی هستیم و زمانی که طرح‌های دشمنان را ناکام بگذاریم این به معنای آن است که ما پیروز شده‌ایم.
تازه های سیاست