چند رسانه ای
يادداشت
عکس خبری
سرگرمی
همه چیز در دولت دهم ممکن می شود از اختلاس 3 هزار میلیاردی گرفته تا گم شدن دکل های نفتی که این روزها نقل محافل است.یکی دو هفته پیش بود که مسئولان کشور از گم شدن دکلی نفتی خبر دادند. مردم هم از همدیگر می‌پرسیدند مگر می‌شود یک دکل نفتی به آن عظمت گم شود؟ چند روز پیش هم خبر دیگری منتشر شد ...
شايعه ديدار با متهم فسادهای میلیاردی رد شد

dot بي خبري مجلس ازملاقات با بابک زنجانی/ گله مجلس از قوه قضاييه

بي خبري مجلس ازملاقات با بابک زنجانی/  گله مجلس از قوه قضاييه
«ب.ز» يكي از مشهورترين اسامي مخفف در طول تاريخ ايران است. او كه مي‌گويند اين روزها در زندان اوين به سر مي‌برد، 7 دهم ميليارد دلار از جيب كشور اختلاس كرده است. نام بابك زنجاني با بسیاری از رانت خواری‌ها و تخلفات عظیم مالی در دوران دولت محمود احمدی نژاد...
احمدی نژاد:

dot درحال بازخوانی خط‌ امام هستم!/ هیچ برنامه‌ و علاقه‌ای برای فعالیت‌های انتخاباتی نداریم

درحال بازخوانی خط‌ امام هستم!/ هیچ برنامه‌ و علاقه‌ای برای فعالیت‌های انتخاباتی نداریم
شاید برخی این موضوع را مرتبط با شورای احیای گفتمان انقلاب اسلامی بدانند که چندی پیش اعلام شد تیم احمدی‌نژاد درصدد تشکیل آن است. احمدی‌نژاد در چند جبهه مشغول است و جالب اینکه نمی‌خواهد خود در عرصه حضور داشته باشد و نشانی از او وجود داشته باشد.
روایتی از مذاکرات هسته ای

dot خاطره حسن روحانی از جلسه هسته‌ای با احمدی‌نژاد

خاطره حسن روحانی از جلسه هسته‌ای با احمدی‌نژاد
آقای احمدی‌نژاد گفت: هزینه‌های آژانس در سال چقدر است؟ گفتم نمی‌دانم. مثلاً چند صد میلیون دلار. گفتند شما همین حالا به البرادعی زنگ بزنید و بگویید ما کل مخارج آژانس را پرداخت می‌کنیم.گفتند شما همین حالا به البرادعی زنگ بزنید و بگویید ما کل مخارج آژانس را پرداخت می‌کنیم. گفتم اولاً آژانس نمی‌تواند بپذیرد، چون برای مخارج آژانس و...
باز خوانی سخنرانی عجیب احمدی نژاد در رمضان:

dot پرونده دستگیری امام زمان را کامل کرده اند،فقط عکسش کم است!

پرونده دستگیری امام زمان را کامل کرده اند،فقط عکسش کم است!
بیش از آنکه ما دنبال امام زمان(عج) باشیم، آنها دنبال امام زمان(عج) هستند. آن‌قدر در دانشگاه‌های علوم انسانی آمریکا راجع به امام زمان(عج) تحقیق کرده‌اند که اگر من بگویم هزاران برابر مجموع کار حوزه‌های علمیه قم و نجف و مشهد، زیاد نگفته‌ام، بلکه کمتر گفته‌ام که شما باور کنید.
پیام رئیس جمهور افغانستان به ایران

dot قدردانی اشرف غنی از رهبر انقلاب برای دستور ثبت‌نام کودکان مهاجر افغانستانی در مدارس ایران

قدردانی اشرف غنی از رهبر انقلاب برای دستور ثبت‌نام کودکان مهاجر افغانستانی در مدارس ایران
رئیس‌جمهور افغانستان از رهبر معظم انقلاب برای دستور ایشان جهت ثبت‌نام کودکان مهاجر افغانستانی در مدارس جمهری اسلامی ایران تشکر و قدردانی کرد.در این پیام با اشاره به سفر غنی به تهران آمده است: هر دو طرف به توافق رسیدیم که برای بررسی امور مهاجرین، کمیته مشترکی ایجاد گردد.
سرنوشت افغان هایی که به داعش می پیوندند

dot پدر یک افغان ملحق شده به داعش: آنها از معصومیت فرزندم سوء استفاده کردند

پدر یک افغان ملحق شده به داعش: آنها از معصومیت فرزندم سوء استفاده کردند
محمد دروازی وقتی خبر ناپدید شدن پسر 23 ساله خود محمد رافی را همراه با تعدادی از همکلاسی های پیشین خود در دانشگاه کابل را شنید، ترس هایش به حقیقت پیوست. اکنون دروازی با یکی از همکلاسی های پسرش که در سوریه است، تلفنی صحبت می کند. او با بیان اینکه رافی همراه با سایر افغان ها طی حمله هوایی نیروهای ائتلاف ...
نامه مطهری به معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور

dot اين كه قبل از روز حادثه مقامات مسئول به اینجانب توصیه کرده‌اند که به شیراز سفر نکنم و در عین حال سفر کرده‌ام، صحت ندارد

اين كه قبل از روز حادثه مقامات مسئول به اینجانب توصیه کرده‌اند که به شیراز سفر نکنم و در عین حال سفر کرده‌ام، صحت ندارد
علی مطهری در نامه‌ای سرگشاده به معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور و رییس هیات تحقیق حادثه اخیر در شیراز توضیحاتی درباره این حادثه ارائه کرد.
فتوكاتور اختصاصي شفاف

dot جان! این هفته نمی تونم بیام ژنو!

جان! این هفته نمی تونم بیام ژنو!
سو استفاده اصلاح طلبان از یک اتفاق

dot توهین جدید ابطحی به مجلس و شورای نگهبان+عکس

توهین جدید ابطحی به مجلس و شورای نگهبان+عکس
ابطحی با توهین به شورای نگهبان مدعی شده است که اتفاقات اخیر مجلس به خاطر این است که شورای نگهبان آنها را تأیید کند.
هدیه رسانه های آزاد به احمق ها

dot حادثه شارلی ابدو به ایران ربط داده شد

حادثه شارلی ابدو به ایران ربط داده شد
پس از کشتار در شارلی ابدو، ده ها تجمع در شهرهای مختلف اروپا برگزار شد تا مردم انزجار خود را به تروریست ها و حامیانشان اعلام کنند، اما با عملکرد رسانه های آزاد! از دیروز این شعارها به زبان فارسی بیان می شود.
جریان افراط گرای تشیع را بهتر بشناسیم

dot گروهی افراطی که در نقاب تشیع، علما و مراجع را تکفیر می‌کند و مانع وحدت مسلمانان است

گروهی افراطی که در نقاب تشیع، علما و مراجع را تکفیر می‌کند و مانع وحدت مسلمانان است
متأسفانه جریان افراط گرای شیعه به نحوی گسترده در حال ترویج روحیه ی اخباری گری در جامعه شیعه هستند، آن گونه که پرداختن به مسائل عقلی همچون فلسفه را کفر و الحاد دانسته و در این مسیر حتی ابایی از تکفیر مراجع و علمای بزرگ شیعه ندارند؛ چنانچه عارف و مرجع وارسته‌ای همچون آیت‌الله‌العظمی بهجت به خاطر آن که بهره ای از علوم عرفان نظری داشت، توسط این جریان منحرف خوانده شده و -نعوذ بالله- با عنوان ملحد و کافر از او یاد می شود.
سیر اظهارات ضد و نقیض دولتی ها؛

dot حرف و عمل دولتی از احمدی نژاد تا روحانی+تصاویر

حرف و عمل دولتی از احمدی نژاد تا روحانی+تصاویر
یکی از شعارهای شیخ حسن روحانی در سال 92 که مسبب رای آوری اش گردید، شعاری تحت عنوان "دولت راستگویان" بود که خود او در طول تبلیغات انتخاباتی در باز تعریف آن دولتی را عنوان نموده بود که در طول فعالیت خود با مردم به صداقت رفتار خواهد نمود و از آنچه در گذشته! بر مردم رفته است جلوگیری خواهد کرد.
موضع قاطعانه شمخانی در گفتگو با روزنامه انگلیسی

dot توافق یا عدم توافق برای ما بهشت یا جهنم نمی شود

توافق یا عدم توافق برای ما بهشت یا جهنم نمی شود
دبیرشورای عالی امنیت ملی هرگونه ارتباط میان مذاکرات هسته ای و بهبود روابط دو جانبه ایران و غرب را منتفی اعلام کرد. علی شمخانی این موضوع را در مصاحبه با روزنامه انگلیسی فایننشال تایمز در روز سه شنبه 2 دی 1393 (23 دسامبر 2014) بیان کرده است.
توهین مجدد رئیس جمهور آمریکا به مردم ایران

dot اوباما ایرانیان را یاغی خواند !

اوباما ایرانیان را یاغی خواند !
اوباما با توهین به ملت ایران ، ایران را کشوری یاغی توصیف کرد و گفت اوایل ریاست جمهوری من در سال دو هزار و هفت از من پرسیده شد آیا به کشورهای مختلف یاغی سفر خواهم کرد ؟ آنچه من آن زمان گفتم همچنان به قوت خود باقی است .
همزمان با فروش آثار موجود در کلیسا

dot ابتکار جدید داعش؛ تبدیل کلیسا به اتاق شکنجه

ابتکار جدید داعش؛ تبدیل کلیسا به اتاق شکنجه
داعش مسیحیت را به رسمیت شناخته و در ازای پرداخت جزیه از سوی پیروان آن، مسیحیان را مجبور به مهاجرت یا تغییر دین نمی کند؛ اما بسیاری از کلیساهای مناطق تحت سیطره خویش را مصادره کرده و کاربری دیگری برای آنان قرار داده است که در این میان، عمده کلیساها به شکنجه گاه و بازداشتگاه های موقت تبدیل شده اند.
طنز

dot عکس از خود(سلفی) من و شریعتمداری؛ همین الان یهویی!

عکس از خود(سلفی) من و شریعتمداری؛ همین الان یهویی!
چند روز پیش و به مناسبت روز دانشجو مدیرمسئول روزنامه کیهان به یکی از دانشگاه ها برای سخنرانی رفته بود که برخی از دانشجویان حسابی از خجالتش درآمدند.
پی نوشتی بر حوادث 1826 روز پیش

dot فتنه 88 از ذهن مردم پاک نخواهد شد

فتنه 88 از ذهن مردم پاک نخواهد شد
به عبارت دیگر، با استناد به شواهد تاریخی فراوان می‌تواند ادعا کرد هیچ کشوری و هیچ ملتی تا امروز وجود نداشته که در شرایط بحرانی متوالی، به پیشرفت درونی و ریشه‌دار رسیده باشد. شما هیچ کشوری را نمی‌توانید پیدا کنید که مثلا درگیر جنگ داخلی بوده و در همان دوران، صاحب اقتصاد غنی و فرهنگ متعالی شده باشد.
بی اخلاقی سیاسی به دنبال تشنج در فضای فرهنگی

dot حمله به پرده نشین در راستای امیال سیاسی

حمله به پرده نشین در راستای امیال سیاسی
سريال پرده نشين که از شبکه يک سيما پخش می شد به زندگي روحانيون و حضور آنها در محله‌ها و در کنار مردم توجه داشت و روي اين موضوع متمرکز شده که روحانيون مي‌توانند در حل مشکلات مردم به آنها کمک‌کنند.
کودک دزدی داعش از کوبا؛

dot کودک سه ساله اهل آمریکای جنوبی، سرباز جدید داعش+تصاویر

کودک سه ساله اهل آمریکای جنوبی، سرباز جدید داعش+تصاویر
«من هر روز برای بازگشت پسرم نماز می‌خوانم، به هیچ چیزی جر پسرم فکر نمی‌کنم، نوامبر ۲۰۱۳ پدرش او را در هنگامی که سفر بودم با خود برده است، به این مساله شک نکرده بودمم چرا که بار‌ها او را در هنگام دیدار از خانواده‌اش به بوسنی و آلمان برده بود.»
تلاش برادر جرج بوش برای ورود به کاخ سفید

dot سومین جنگ طلب در راه است ؟!

سومین جنگ طلب در راه است ؟!
این بار بوش فقط یک مرد در میانه میدان شلوغ انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان است. علاوه بر این جمهوری خواهان به دنبال پیدا کردن چهره ای جدید در مقایسه با نام قدیمی بوش برای رقابت با هیلاری کلینتون هستند.
متن کامل بیانات رهبر انقلاب در دیدار با شرکت‌کنندگان در کنگره جهانی جریان‌های افراطی و تکفیری از دیدگاه علمای اسلام

dot در مسئله‌ی هسته‌ای، آمریکا و کشورهای استعمارگر اروپایی دور هم جمع شدند و همه‌ی تلاششان را کردند که جمهوری اسلامی را به زانو دربیاورند اما نتوانستند/هواپیماهای ترابری آمریکایی مهمات مورد نیاز داعش را در مراکز داعش در عراق از آسمان پرتاب کردند

در مسئله‌ی هسته‌ای، آمریکا و کشورهای استعمارگر اروپایی دور هم جمع شدند و همه‌ی تلاششان را کردند که جمهوری اسلامی را به زانو دربیاورند اما نتوانستند/هواپیماهای ترابری آمریکایی مهمات مورد نیاز داعش را در مراکز داعش در عراق از آسمان پرتاب کردند
حضرت آیت الله خامنه ای: به ما اطلاع دادند که هواپیماهای ترابری آمریکایی مهمات مورد نیاز داعش را در مراکز داعش در عراق از آسمان پرتاب کردند و ۵ مرتبه این کار را تکرار کرده‌اند/ بعد به ظاهر ائتلاف ضدداعش درست کردند که دروغ محض است/ آمریکا می‌خواهد این فتنه را زنده نگه دارد البته نخواهند توانست. مشکلات و ناکامی های دشمنان اسلام در منطقه بویژه در عراق، سوریه و لبنان را نیز یادآور شدند و گفتند: یک نمونه دیگر از ضعف دشمن، قضیه هسته ای ایران است.
با 160 رای مخالف و 79 رای موافق

dot نیلی احمد آبادی نتوانست از مجلس رای اعتماد بگیرد

نیلی احمد آبادی نتوانست از مجلس رای اعتماد بگیرد
جلسه مجلس شورای اسلامی برای رسیدگی به برنامه و صلاحیت محمود نیلی احمدآبادی وزیر پیشنهادی علوم، تحقیقات و فنآوری با سخنان رئیس‌جمهور آغاز شد. عزیز اکبریان، نبویان، جمیری و نادران ناطقان مخالف وزیر پیشنهادی و جعفرزاده ایمن‌آبادی، لاهوتی، ابراهیم نکو و عثمانی نمایندگان ناطق موافق وزیر پیشنهادی خواهند بود. جلسه امروز البته با 93 غایب آغاز شد!
تازه های سیاست