چند رسانه ای
يادداشت
عکس خبری
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران از تشدید نظارت گشت‌های مشترک تعزیرات بر بازار شب عید این استان خبر داد و گفت: در سه روز گذشته از اجرای طرح نوروزی، ۱۱۹ پرونده برای واحدهای صنفی متخلف تشکیل شده است.

dot شکستن استخوان ترقوه‌ پسر 3 ساله در مهدکودک

"ارشان" کودک سه ساله‌ای است که سوم آذر ماه سال جاری در یکی از مهدهای کودک تهران بر اثر رفتار خشن مربی دچار شکستگی استخوان ترقوه شد، حادثه‌ای که پرونده آن در بهزیستی به عنوان کودک آزاری باز شد.
مردم چقدر از پزشکان راضی هستند؟

dot واقعیتی تلخ درباره پزشکان ایرانی

واقعیتی تلخ درباره پزشکان ایرانی
شواهد و قراین موجود در جامعه و بویژه سخنان مقامات و مسئولین وزارت بهداشت، سازمان نظام پزشکی و ... همگی گواه این واقعیت تلخ است که پرهیزکاری ، وظیفه شناسی و دگرخواهی پزشکان ایرانی بسیار پایین آمده و متأسفانه نتایج طرح پژوهشی رصد سرمایه اجتماعی صحیح است.

dot هزینه‌های یک مراسم ازدواج خیلی خیلی معمولی چقدر است؟

هزینه‌های یک مراسم ازدواج خیلی خیلی معمولی چقدر است؟
برای برگزاری یک مراسم ازدواج معمولی و شاید هم کمتر از معمولی هزینه های بسیاری را باید پرداخت کنیم.
یک مسئول سازمان راهداری:

dot تردد 1.2 میلیون خودروی فرسوده در کشور از عوامل مهم آلودگی هواست

تردد 1.2 میلیون خودروی فرسوده در کشور از عوامل مهم آلودگی هواست
رئیس ستاد مدیریت حمل ونقل و سوخت سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای گفت: تردد یک میلیون و 200 هزار دستگاه خودروی فرسوده در کشور از عوامل مهم آلودگی هوا به ویژه در کلانشهرهاست.

dot سیسمونی‌های لاکچری و بارداری های پر هزینه

سیسمونی‌های لاکچری و بارداری های پر هزینه
خانواده‌های امروزی و به خصوص زن و شوهرهای جوان با نشان دادن ظواهر و دارایی‌های خود در برخی مواقع سعی در جلب توجه دیگران دارند.
آخرین وضعیت راه‌اندازی مراکز ترک اعتیاد به الکل

dot 30 درصد از مصرف‌کنندگان الکل در ایران زن هستند

30 درصد از مصرف‌کنندگان الکل در ایران زن هستند
«در سال ۹۱ سند ملی الکل در کشور معرفی شد که بر اساس آن بیش از یک میلیون نفر در کشور الکل مصرف می‌کنند. مصرف‌کنندگان الکل در ایران ۳۰ درصد زن و ۷۰ درصد مرد هستند.

dot سوختن پای نوزاد با سهل انگاری پرستار

سوختن پای نوزاد با سهل انگاری پرستار
22 روز پیش نوزادی به‌خاطر مشکلات تنفسی در بخشِ NICUیکی از بیمارستان‌های معروف و بزرگ تهران بستری می‌شود. سهل‌انگاری یکی از پرستاران اما موجب می‌شود تا به‌جای درمانِ او، اتفاقِ ناگوار دیگری هم برایش بیفتد؛ پایِ راست نوزاد به‌دلیل اشتباه در وصل سرم می‌سوزد.
پلیس راهور:

dot افزایش ٢٧ درصدی برخورد با تخلفات

افزایش ٢٧ درصدی برخورد با تخلفات
رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا گفت: در مدت ١٠ ماه سال جاری، برخورد با مجموع تخلفات درون‌شهری و برون‌شهری در سطح کشور نسبت به مدت مشابه سال قبل ٢٧ درصد، رشد داشته است.

dot دل‌درد‌ «مریم» او را در لیست بیماران اورژانسی پیوند قلب قرار داد

دل‌درد‌ «مریم» او را در لیست بیماران اورژانسی پیوند قلب قرار داد
مشکل دل‌دردهای گاه و بیگاه و شدید مریم، حالا از قلبش سر درآورده و وی را در لیست بیماران اورژانسی پیوند قلب قرار داده و هم اکنون در حالی نفس‌های مریم به شماره افتاده است که خودش اصلا از وضعیت بیماری‌اش اطلاعی ندارد.

dot زنان بی‌سرپناه با این شماره تماس بگیرند

زنان بی‌سرپناه با این شماره تماس بگیرند
معاون اجتماعی سازمان بهزیستی کشور از راه‌اندازی 18 «خانه امن» برای زنان از خانه رانده شده و بی‌سرپناه خبر داد و گفت: زنان بی‌سرپناه یا زنانی که دچار خشونت خانگی می‌شوند می‌توانند با تلفن مشاوره ۱۴۸۰ تماس بگیرند.
تریاک، جایگزین شیر مادر شد

dot کودکانی که روزی 3 وعده تریاک می خورند

کودکانی که روزی 3 وعده تریاک می خورند
مادر با خوراندن تریاک به پسر ۲ ساله و دختر ۴ ماهه اش آن‌ها را معتاد کرده تا صدای گریه‌های آن‌ها آزارش ندهد.

dot ۵ هزار میلیارد تومان پاداش پایان خدمت فرهنگیان از بودجه ۹۶ جا افتاد

۵ هزار میلیارد تومان پاداش پایان خدمت فرهنگیان از بودجه ۹۶ جا افتاد
در حالیکه پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته عمدتاً با یک سال تاخیر پرداخت می‌شود در بودجه سال ۹۶ نیز اعتباری برای این موضوع لحاظ نشده و این در حالی است که ۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار در این بخش نیاز است.

dot از چشم چرانی ‌های همسرم در عذابم

از چشم چرانی ‌های همسرم در عذابم
اگر با هر رفتار همسرتان برانگیخته می‌شوید، بهتر است پیش از هر اقدامی، خودتان را زیر ذره‌بین قرار دهید؛ چه بسا ممکن است شما چون خودتان به‌صورت خودآگاه یا ناخودآگاه به این رفتار تمایل دارید، آن را به همسرتان نسبت می‌دهید، یا ممکن است به دلیل گذشته همسرتان، روی رفتار‌های امروزش حساسیت به خرج دهید.

dot با چه زبانی بگوییم از مترو لوازم آرایش نخرید؟

با چه زبانی بگوییم از مترو لوازم آرایش نخرید؟
یکی از پول‌سازترین محصولات دستفروشان در مترو، لوازم آرایشی است. محصولاتی که اغلب بویی از علامت استاندارد و نشان کنترل‌های بهداشتی نبرده‌اند و به سادگی می‌توانند بیماری‌های پوستی و... را شایع کنند.

dot معلمان بودجه عادلانه می‌خواهند

معلمان بودجه عادلانه می‌خواهند
آموزش عمومی در ایران همواره درگیر دو معضل اساسی بوده است، پایین‌بودن کیفیت آموزش در مدارس و حقوق معلمان. این دو مسئله همواره نقد و اعتراض فعالان صنفی و آموزشی و جامعه را در پی داشته است. ب
شهربرج و بارو نیست قلب های تپنده دارد

dot اجاره دادن زن توسط شوهر در روستاها!

اجاره دادن زن توسط شوهر در روستاها!
در روستاها، بحث اجاره زن توسط شوهر وجود دارد و پس از آن، مددکاران ورود پیدا کرده تا بتوانند خانم و آقا را برای ترک به کمپ ها بفرستند و بچه‌هایشان را به بهزیستی معرفی کنند.

dot گفت‌وگو با قاتل پشیمان، پیش از اجرای حکم قصاص

گفت‌وگو با قاتل پشیمان، پیش از اجرای حکم قصاص
برای گفت‌وگو با یاسر که تن‌ها بر اثر اشتباهی ناخودآگاه در بستر غرور جوانی سرنوشتش دگرگون شد، راهی ندامتگاه شدم؛ گفت‌وگویی که در آن پسر جوان خیلی راحت حرف دلش را گفت.

dot 80 درصد زنان کارتن‌خواب پس از جمع آوری به خیابان بازمی‌گردند

80 درصد زنان کارتن‌خواب پس از جمع آوری به خیابان بازمی‌گردند
رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران با بیان اینکه در حل آسیب های اجتماعی نگاه های سیاسی و جناحی وجود دارد نسبت به بی توجهی به زنان آسیب دیده انتقاد کرد و گفت: طبق آمار 80 درصد زنان کارتن خواب و بی خانمان پس از جمع آوری به خیابان بازمی گردند و این زنجیره به دلیل نقص در بسته حمایتی از آن ها تکرار می شود.

dot کارد فقر به استخوان معیشت مردم رسیده

کارد فقر به استخوان معیشت مردم رسیده
نابرابری، منشأ همه شرها در دنیا محسوب می‌شود. همه نابسامانی‌های اقتصادی – اجتماعی از نابرابری‌های فاحش و غیرمنطقی حاصل می‌شود. تمام جنبش‌های اجتماعی به نابرابری‌ها واکنش نشان داده‌اند.

dot واکنش جالب سیاستمداران انگلیسی و آمریکایی در مواجهه با کودکان

واکنش جالب سیاستمداران انگلیسی و آمریکایی در مواجهه با کودکان
تصاویر عجیب و غریب سیاستمداران انگلیسی و آمریکایی را در مواجهه با کودکان مشاهده می کنید.

dot اعدام محکومان مواد مخدر محدود می شود نه لغو

اعدام محکومان مواد مخدر محدود می شود نه لغو
سرانجام پس از حرف و حدیث های بسیار ماده واحده مجازات اعدام در جرایم مواد مخدر در کمیسیون قضایی مجلس تصویب شد که البته به احتمال زیاد روند تصویب کامل آن در صحن مجلس به سال بعد موکول خواهد شد.
سخنگوی کمیسیون فرهنگی عنوان کرد؛

dot افزایش سن ازدواج در کشور

افزایش سن ازدواج در کشور
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با هشدار نسبت به افزایش سن ازدواج بر لزوم اجرای قوانین مصوب در زمینه تسهیل ازدواج جوانان تاکید کرد.
تازه های اجتماعی