مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت انتخاب رشته در کنکور ۹۶ ساعت ۱۲ امشب ۲۵ مرداد پایان می یابد و داوطلبان توجه داشته باشند که این فرصت دیگر تمدید نمی شود.

dot کارتن خوابی مرجان 15 ساله با نوزادش

کارتن خوابی مرجان 15 ساله با نوزادش
دوبار ازدواج کرده بود، برادرش مرتب اذیتش می کرد راه برگشت به خانه را نداشت تصمیم گرفت که اعتیادش را ترک کند تا به بچه اش محبت کند.

dot 70 درصد مردان جوان «مجرد» هستند

70 درصد مردان جوان «مجرد» هستند
یک جمعیت شناس با بیان آنکه ۱۵ تا ۲۹ سالگی «سن جوانی» محسوب می‌شود گفت: ۲۰ میلیون نفر از جمعیت کشور را جوانان تشکیل می‌دهند این در حالیست که روند جوانی در کشور رو به کاهش است.

dot آخرین مهلت انتخاب رشته کنکور 96

آخرین مهلت انتخاب رشته کنکور 96
مشاور عالی سازمان سنجش از انتخاب رشته بیش از ۳۹ هزار داوطلب مجاز در آزمون سراسری خبر داد و گفت: داوطلبان تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۲۳ مردادماه جاری فرصت دارند نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنند.

dot نگرانی مردم از پول ندادن به «پارک‌بان» ها

نگرانی مردم از پول ندادن به «پارک‌بان» ها
عضو پنجمین شورای شهر تهران فعالیت پارکبان ها را غیر قانونی دانست و گفت: مردم درصورت مشاهده این افراد به پلیس 110 اطلاع رسانی کنند.
با رای منتخبان شورای پنجم شهر تهران

dot نجفی شهردار تهران شد/ همه رقبا به نوبت انصراف دادند

نجفی شهردار تهران شد/ همه رقبا به نوبت انصراف دادند
منتخبان شورای پنجم شهر تهران امروز با اتفاق آرا محمدعلی نجفی را به عنوان شهردار آینده تهران انتخاب کردند.

dot هشدارهایی درباره انتخاب رشته دانشگاه

هشدارهایی درباره انتخاب رشته دانشگاه
این روزها، روزهای مهمی برای دانش‌آموزانی است که خود را برای ورود به دانشگاه و ادامه تحصیل آماده می‌کنند. نتایج کنکور اعلام شده و زمان انتخاب رشته دانشگاهی فرارسیده است.

dot سیر صعودی آمار ازدواج و طلاق در تهران

سیر صعودی آمار ازدواج و طلاق در تهران
آمارهای اداره ثبت احوال استان تهران درباره ازدواج و طلاق تهرانی‌ها نشان می‌دهد که میزان ازدواج و طلاق در سال گذشته افزایش پیدا کرده و طبق این آمارها 5 درصد از طلاق‌ها پس از 29 سال زندگی و 40 درصد در 5 سال ابتدایی زندگی صورت می‌گیرد.

dot زمان انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

زمان انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد
دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد: کلیه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسری که متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی هستند، می‌توانند از روز پنج شنبه 19 تا پایان روز پنج شنبه 26 مرداد ماه با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.org و با توجه به نمره کل کسب شده در هر زیر گروه متناسب با رشته انتخابی و کد شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی ، نسبت به انتخاب 20 رشته محل اقدام نمایند .

dot انتخاب شهردار تهران دو مرحله ای شد

انتخاب شهردار تهران دو مرحله ای شد
یک منتخب شورای پنجم گفت: انتخاب شهردار تهران بر اساس تصمیم گیری روز گذشته دو مرحله ای شد.

dot شهردار تهران، پنج شنبه معرفی می شود

شهردار تهران، پنج شنبه معرفی می شود
منتخب شورای پنجم شهر تهران گفت: شهردار تهران قطعا پنج شنبه معرفی می شود.

dot چرا کویر مرنجاب ساماندهی نمی‌شود؟

چرا کویر مرنجاب ساماندهی نمی‌شود؟
معاون گردشگری میراث فرهنگی استان اصفهان گفت: در حالی که ظرفیت کویر مرنجاب برای گردشگری بسیار بالاست ضعف هماهنگی عامل اصلی عدم ساماندهی این منطقه است.

dot آخرین وضعیت پرونده قتل «آتنا»

آخرین وضعیت پرونده قتل «آتنا»
رئیس کل دادگستری استان اردبیل در تشریح آخرین وضعیت پرونده قتل آتنا اصلانی گفت: در حال حاضر کیفرخواست «اسماعیل - ج» قاتل آتنا اصلانی نسبت به قتل پس از تکمیل تحقیقات در پارس آباد صادر شده و تحقیقات برای بخش تجاوز به عنف در دادگاه کیفری یک استان در حال انجام است.

dot دختران رانده شده از خانه با 123 تماس بگیرند

دختران رانده شده از خانه با 123 تماس بگیرند
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با اشاره به وجود 22 خانه امن در کشور برای کاهش خشونت خانگی و همسرآزاری گفت: زنان و دختران رانده شده از خانه می توانند با شماره تلفن های اورژانس اجتماعی 123 یا صدای مشاور 1480 تماس بگیرند تا در خانه های امن اسکان داده شوند.

dot گزارش رویترز از «مردم ایران»

گزارش رویترز از «مردم ایران»
خبرگزاری رویترز در گزارشی، ابعاد مختلف زندگی روزمره مردم ایران را به تصویر کشیده است.

dot رکورد‌زنی زنان در استفاده از اینترنت

رکورد‌زنی زنان در استفاده از اینترنت
در حال حاضر شهروندان در اقصی نقاط کشور با کیفیت بیشتر یا کمتر از فضا و شبکه‌های مجازی استفاده می‌کنند. استفاده شهروندان از فضای‌مجازی را نمی‌توان استفاده صد در صد مفید دانست. زنان‌خانه‌دار باید به عنوان جامعه‌ای تاثیرگذار و فرهنگساز استفاده درستی از فضای مجازی داشته باشند.
تازه های جامعه