کد خبر: ۱۰۱
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۸۷ - ۱۳:۰۹
توضیحات مشاور رياست جمهوری درباره نامه نگاری به لس آنجلسی ها؛

ما در ايران به اندازه كافي خواننده پاپ داريم و نيازي به حضور خوانندگان لس آنجلسي نداريم. علت اين خبر مي تواند بازار گرمي از سوي خود خواننده هاي لس آنجلسي باشد كه شايد ديگر بازار آنها در امريكا رونقي ندارد و مي خواهند به ايران بازگردند.

جواد شمقدري مشاور هنري رياست جمهوري با اظهار اينكه دروازه ايرانيان خارج از كشور باز است اما حضور خوانندگان لس آنجلسي در ايران را تكذيب كرد.

شمقدري در گفت و گو با خبرنگار «شفاف» در خصوص خبري مبني بر اينكه برخي دستگاه هاي دولتي از خوانندگان لس انجلسي براي اجراي كنسرت در ايران دعوت كردند گفت: بعيد مي دانم چنين خبري صحت داشته باشد.

وي اظهار داشت: ما در ايران به اندازه كافي خواننده پاپ داريم و نيازي به حضور خوانندگان لس آنجلسي نداريم.

مشاور هنري احمدي نژاد افزود: البته اگر اين افراد بخواهند به ايران بازگردند مشكلي نداريم زيرا دروازه ايران بر روي همه ايرانيان باز است، اما تقاضاي حضور دولت از اين افراد كذب محض است.

شمقدري در پاسخ به اين سؤال كه آيا اجراي كنسرت براي اين افراد در ايران آزاد است گفت: آن مربوط به ضوابطي است كه در وزارت ارشاد وجود دارد اين افراد قبلاً هم اجرا داشته اند ولي به نظر می رسد علت اين خبر مي تواند بازار گرمي از سوي خود خواننده هاي لس آنجلسي باشد كه شايد ديگر بازار آنها در امريكا رونقي ندارد و مي خواهند به ايران بازگردند.

گفتنی است پیش از این یک سایت خبری اصلاح طلب مدعی شده بود یک نهاد فرهنگی اخیرا نامه هایی با مضمون مشترک، به برخی از خوانندگان موسوم به لس آنجلسی ارسال کرده و از ابراز تمایل برای بازگشت آنان به کشور خبر داده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: