کد خبر: ۱۱۰
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۸۷ - ۱۵:۳۷

وهابیون در جنایات پاراچنار آلت دست امریکا و اسرائیل هستند

رجانیوز: يكي از طلبه‌هاي تجمع‌كننده در مقابل سفارت پاكستان كه به علت كشتار شيعيان منطقه پاراچنار برگزار شده است، علت اين تجمع را محكوم كردن دولت پاكستان و سكوت مجامع بين‌المللي و دولت‌هاي اسلامي عنوان كرد و گفت: متأسفانه شيعيان پاكستاني را قتل عام می‌کنند اما دولت‌هاي اسلامي در اعتراض به اين جنايات كه به دستور امریکا و اسرائيل صورت مي‌گيرد، سكوت كرده‌اند.

سعيد زارعي درخصوص علت برگزاری اين تجمع توسط جمعي از طلاب مدارس علمیه تهران گفت: اين تجمع در اعتراض به جنايات و نسل‌كشي وهابيون عليه شيعيان منطقه پاراچنار پاكستان برگزار شد و قصد داريم صداي اعتراض خود را به دولت پاکستان برسانيم.

وي با محكوم كردن سكوت مجامع بين‌المللي و دولت‌هاي اسلامي در قبال اين جنايات ادامه داد: عامل اصلي تشدید جناياتي كه امروز در پاراچنارا عليه شيعيان مظلوم اين منطقه صورت مي گيرد، امریکا و اسراييل هستند و در واقع وهابيون فقط آلت دست هستند.

زارعي با تأكيد بر وحدت شيعه و سني در مقابل اين جنايات تصريح كرد: از دولت مكتبي درخواست داريم كه اعتراض درخوری به عملکرد دولت پاكستان در این زمینه داشته باشد و اقدامات لازم را براي نجات شيعيان اين منطقه انجام دهد.

اين معترض به اقدامات دولت پاكستان در ادامه با تكذيب پرتاب سنگ از سوي طلاب تجمع‌كننده مقابل سفارت، گفت: در حالي كه طلاب در حال شعار دادن و بیان اعتراض‌های خود بودند، عده‌اي كه از تجمع‌كنندگان نبودند، اقدام به پرتاب سنگ به داخل سفارت و برخي كارهاي ديگر كردند كه اعلام مي‌كنم اين حركات از سوي طلاب تجمع كننده صورت نگرفته است.

اين تجمع اعتراض‌آميز از ساعت 10:45 صبح امروز (یکشنبه) آغاز و تا ساعت 11:45 ادامه داشت.

حاضران در اين تجمع، جمعي از طلاب مدارس علمیه ايرواني، مروي، امام رضا(ع) و بازار علوم بودند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: