کد خبر: ۱۴۶
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۸۷ - ۱۲:۳۴

عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی ادوار نمایندگان مجلس: دولت نهم باید با تجربه 4 ساله اول ریاست جمهوری احمدی نژاد یک دوره 4 ساله دیگر را برای به سر انجام رساندن اهداف و برنامه های خود بر مسند قدرت باقی بماند و بتواند به این فعالیت سازنده خود ادامه دهد.

یک عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی ادوار نمایندگان مجلس با ابراز امیدواری نسبت به اینکه به زودی احمدی نژاد به عنوان کاندیدای نهایی اصولگرایان معرفی شود،ابراز عقیده کرد:حضور کروبی و خاتمی انتخابات ریاست جمهوری دهم را رقابتی تر می کند اما منجر به پیروزی اصلاح طلبان نخواهد شد.

دکتر سید محمد حسینی، عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی ادوار نمایندگان مجلس در گفتگو با مهر اظهارداشت: جمع بندی ما در جامعه اسلامی ادوار نمایندگان این است که در انتخابات ریاست جمهوری دهم از احمدی نژاد حمایت کنیم تا او بتواند برای یک دوره دیگر فعالیت های خود را در جهت خدمت هرچه بیشتر به کشور دنبال کند.

وی با بیان اینکه دولت نهم در طول خدمت خود تمام تلاش خود را برای بهبود وضعیت کشور انجام داده و در عرصه های مختلف به وی‍ژه در عرصه های سیاست خارجی وعمرانی موفقیت های بسیاری کسب کرده، گفت: معتقدیم که باید این روند خدمت گذاری دولت برای یک دوره 4 ساله دیگر نیز ادامه یابد؛ چون مردم دیگر از دوران اصلاح طلبان عبور کرده و باتوجه به عملکرد آنان در هشت سال حاکمیتشان در کشور، اکنون مردم بار دیگر خواهان حضور یک رئیس جمهور اصولگرا هستند.

حسینی بخشی از دلایل جامعه اسلامی ادوار نمایندگان مجلس برای انتخاب مجدد دکتراحمدی ن‍ژاد به عنوان کاندیدای این تشکل در انتخابات ریاست جمهوری دهم را اینگونه برشمرد: در حوزه سیاست خارجی دولت نهم همواره در برخورد با مسائل از موضع عزت برخورد کرده است و برای محقق ساختن بحث عدالت خواهی و عدالت محوری که از شعارهای اساسی و محوری رئیس جمهور بوده نیز تلاش بی وقفه ای صورت داده که نمونه آن را به خصوص در مناطق محروم و انجام سفرهای استانی شاهد بوده ایم.

وی ادامه داد: با توجه به مسائل ذکر شده ضروری به نظر می رسد که دولت نهم باید با تجربه 4 ساله اول ریاست جمهوری احمدی نژاد یک دوره 4 ساله دیگر را برای به سر انجام رساندن اهداف و برنامه های خود بر مسند قدرت باقی بماند و بتواند به این فعالیت سازنده خود ادامه دهد.

این فعال سیاسی اصولگرا با اشاره به برخی اختلاف نظرها جزیی میان اصولگرایان برای جمع بندی نهایی درباره کاندیدای نهایی این طیف و همچنین راهکار انتخاباتی آنان، تاکید کرد که اصولگرایان باید برای کسب پیروزی نهایی در انتخابات ریاست جمهوری دهم که مطمئنا به نفع جامعه خواهد بود، باید از این کشمکش ها و اختلافات جزیی بر سر اینگونه مسائل پرهیز کنند.

وی به جلسات اخیر جبهه پیروان خط امام و رهبری در خصوص چگونگی حضور اصولگرایان در انتخابات ریاست جمهوری دهم و انتخاب کاندیدای نهایی این طیف اشاره کرد و افزود: باتوجه به جلساتی که اخیرا در این خصوص از سوی جبهه پیروان خط امام ورهبری برگزار شد، امیدوارم این جبهه به زودی به طور رسمی ازاحمدی نژاد به عنوان کاندیدای نهایی خود درانتخابات 22 خرداد ماه 88 اعلام حمایت کند.

این عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی ادوارنمایندگان مجلس درباره حضور خاتمی در انتخابات ریاست جمهوری دهم تصریح کرد: اصولگرایان از حضور مهدی کروبی و سید محمد خاتمی در انتخابات پیش رو تشکر می کنند؛ چون قطعا حضور این دو به حضور گسترده تر مردم در انتخابات ریاست جمهوری دهم منجر می شود و انتخابات را رقابتی تر می کند.

وی در پایان با تاکید بر اینکه اصولگرایان اطمینان دارند که با حضور سید محمد خاتمی هم بار دیگر احمدی نژاد به عنوان رئیس جمهور آینده از سوی مردم انتخاب خواهد شد، خاطر نشان کرد: مردم قطعا برای انتخاب افراد عملکرد آنان را از طریق آمار و ارقام مقایسه می کنند که در این زمینه دولت نهم عملکرد فراتر از دوران اصلاحات داشته است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: