کد خبر: ۱۵۵۷۱۸
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۱ - ۱۴:۰۶

بنیاد نیکوکاری رایحه که فعالیت اصلی اش توانمندسازی خانواده‌های زن‌سرپرست است، تصمیم دارد جهت برنامه ریزی بهتر برای جذب کمک و همچنین جذب داوطلبین همکاری، جلسات هم اندیشی با حضور نمونه ای از مخاطبان هدف برگزار کند، تا با استفاده از نظرات مخاطبین در این جلسات، سیاستهای اطلاع رسانی خود را جهت جذب منابع و جذب داوطلب مشخص نماید.

شفاف: بنیاد نیکوکاری رایحه که فعالیت اصلی اش توانمندسازی خانواده‌های زن‌سرپرست است، تصمیم دارد جهت برنامه ریزی بهتر برای جذب کمک و همچنین جذب داوطلبین همکاری، جلسات هم اندیشی با حضور نمونه ای از مخاطبان هدف برگزار کند، تا با استفاده از نظرات مخاطبین در این جلسات، سیاستهای اطلاع رسانی خود را جهت جذب منابع و جذب داوطلب مشخص نماید. محورهای گفت و گو در این جلسات، عوامل انگیزشی و بازدارنده اشخاص در همکاری با خیریه ها و نحوه تصمیم گیری در انتخاب خیریه ای خاص، جهت اهداء کمک یا ارائه خدمت می باشد. از همین رو دو جلسه هم اندیشی (focus group) در روزهای چهارشنبه 29/9/91 بین ساعت 5 تا 6.30 و پنج شنبه 30/9/91 بین ساعت 2 تا 3.30 برگزار خواهدشد.

از مخاطبان علاقه‌مند به مسائل اجتماعی دعوت می‌شود تا با شرکت در این جلسه، موجب غنی تر شدن تحلیل رایحه از شرایط موجود گروه مخاطب شوند.

فعالان اجتماعی در صورت تمایل، می‌توانند آمادگی خود را جهت حضور در یکی از این جلسات با ارسال ایمیل به این آدرس shafiha@gmail.com اعلام کنند. در ضمن نشانی مکان برگزاری هر دو جلسه در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه بدین شرح است:

آدرس جلسه چهارشنبه: خیابان ولیعصر، خیابان فتحی شقاقی، نرسیده به یوسف آباد، پلاک 18 (ساختمان آفتاب)، طبقه چهارم، واحد 15 (در ضمن دوستانی که با ماشین شخصی می آیند از ولیعصر نمی توانند وارد شوند. هم چنین در صورت پیدا نشدن جای پارک امکان هماهنگی برای پارکینگ هست)

آدرس جلسه روز پنج شنبه: میدان ازادی، نرسیده به شهرک اکباتان، خیابان بیمه 2، میدان سالاری، خیابان شهید عظیمی، روبروی پارک گلایل، نبش خیابان مهرداد، بنیاد نیکوکاری رایحه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۱
غیر قابل انتشار: ۰
عارفه وزیری
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۳
0
0
سلامو خسته نباشید. من در زمینه ی آموزش مهارت برای کودکان کار یه سری فعالیت ها داشتم. خوشحال می شم با بنیاد رایحه بتونم کار کنم.