کد خبر: ۱۵۷
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۸۷ - ۱۹:۵۱

سران این گروهک تصمیم گرفتند تا در مصر اردوگاهی به جای اردوگاه اشرف در خاک عراق تاسیس کنند و به این وسیله بتوانند از متلاشی شدن عناصر خود یا پناهندگی آنان به کشورهای اروپایی یا حتی بازگشت آنان به ایران جلوگیری کنند.

منابع عراقی فاش کردند: سران گروهک تروریستی منافقین موافقت مقامات مصری را برای تاسیس اردوگاهی به منظور استقرار عناصر این گروهک از عراق به این کشور به دست آوردند.

به گزارش مهر، منابع مطلع از اخبارموجود در بین اعضای گروهک تروریستی منافقین اعلام کردند: سرکرده های این گروهک تروریستی درتلاش هستند تا سران برخی از کشورهای منطقه را برای تاسیس اردوگاهی به جای اردوگاه اشرف در عراق راضی کنند.

به گفته این منابع ، گروهک تروریستی منافقین هنگامی تصمیم به این اقدام گرفت که دولت عراق بر اخراج اعضای این گروه از خاک این کشور اصرار کرد.

منابع مذکور درعین حال فاش کردند: سران این گروهک تصمیم گرفتند تا در مصر اردوگاهی به جای اردوگاه اشرف در خاک عراق تاسیس کنند و به این وسیله بتوانند از متلاشی شدن عناصر خود یا پناهندگی آنان به کشورهای اروپایی یا حتی بازگشت آنان به ایران جلوگیری کنند.

پیش از این موفق الربیعی مشاور امنیت ملی عراق اعلام کرد : دولت عراق لزوم پایان دادن به حضور اعضای گروهک منافقین و ترک فوری خاک عراق را به سازمان گروهک تروریستی منافقین ابلاغ کرد.

منابع مذکور همچنین خاطر نشان کردند : سران گروهک تروریستی منافقین با کمک برخی کشورهای مخالف با ایران تصمیم گرفتند تا در یکی از کشورهای منطقه خاورمیانه و به دور از خاک ایران با هدف جلب حمایت باراک اوباما رئیس جمهوری جدید آمریکا مستقر شوند.

این منابع مدعی شدند : با توجه به تنش به وجود آمده بین تهران و قاهره به ویژه بعد از حمله صهیونیستی به غزه ، مقامات مصری موافقت خود را برای ایجاد اردوگاهی برای گروهک تروریستی منافقین اعلام کردند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: