کد خبر: ۱۶۳
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۸۷ - ۲۱:۵۵
آقای کوثری

شائبه: نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با بی بی سی مصاحبه کرده است. کوثری در گفت و گو با مهر: عمدا مصاحبه کردم. کوثری در گفت و گو با فارس: تکذیب می کنم، مصاحبه نکردم.

شائبه مصاحبه نماینده عضو کمیسیون امنیتی مجلس هشتم به یک تناقض رسیده است.

به گزارش «شفاف»، در حالی که وزرای اطلاعات و ارشاد دولت جمهوری اسلامی ایران علنا اعلام کرده اند که همکاری با بی بی سی فارسی، جرم امنیتی تلقی شده و ممنوع می باشد، شائبه ای مبنی بر مصاحبه ی یکی از نمایندگان مجلس با این شبکه منتشر شده است.

اسماعیل کوثری،نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی در رابطه با مصاحبه اش با بی بی سی فارسی علی رغم محدودیت ها، به مهر می گوید:« چون موضوع این خودسوزی مغرضانه و به زیان کشور جلوه داده شده بود ، من عمدا با این شبکه صحبت کردم تا بگویم قضایا آن طور که آنها ادعا می کنند نیست .»

در عین حال، کوثری بلافاصله در مصاحبه با فارس ضمن تکذیب این مصاحبه می گوید:« بنده به خاطر مغرضانه بودن فعاليتهاي بي بي سي اين شبكه را قبول ندارم و اصلا اين شبكه را نه قانوني مي‌دانم و نه اين شبكه مجوزي براي فعاليت در ايران دارد و لذا مصاحبه با شبكه فارسي بي بي سي را تكذيب مي‌كنم.»

وي افزود: «شبكه‌هاي فارسي زبان خارج از كشور و در مجموع شبكه بي بي سي جز در مسير تخريب انقلاب اسلامي ايران و مسئولان خدمت‌گذار و متعهد آن قدم بر نمي‌دارد و در كار خود هيچگونه انصاف و اخلاقي را رعايت نمي‌كند و اين شائبه‌اي كه آنها در خصوص مصاحبه بنده با تلويزيون فارسي بي بي سي مطرح كردند بخاطر حضور گسترده مردم در راهپيمايي 22 بهمن است چراكه اين افراد زحم‌هاي عميقي را از ملت ايران خورده‌اند و به دنبال تلافي آنها هستند و براي تلافي به هر روشي از جمله تهمت به مسئولان نظام نيز ترسي ندارند.»

لینک خبر فارس (+)

لینک خبر مهر(+)
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: