کد خبر: ۱۶۵
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۸۷ - ۰۹:۳۶

با توجه به تدابیر سازمان بازرگانی استان لرستان قیمت کالاها در ماههای اخیر فصل زمستان با کاهش چشمگیر مواجهه بوده است.

رئیس سازمان بازرگانی استان لرستان خبر داد: قیمت کالاها در لرستان از کاهش 10 تا 60 درصدی برخوردار بوده است.

حجت الله بیرانوند در گفتگو با خبرنگار مهر در خرم آباد، اظهار داشت: با توجه به تدابیر سازمان بازرگانی استان لرستان قیمت کالاها در ماههای اخیر فصل زمستان با کاهش چشمگیر مواجهه بوده است.

وی همچنین به تشریح برنامه های این سازمان برای کنترل قیمت ها در آستانه سال نو پرداخت و بیان داشت: نمایشگاه عرضه مستقیم کالا یکی از تمهیداتی است که برای کنترل قیمت ها در ایام نوروز اندیشیده شده است.

رئیس سازمان بازرگانی استان لرستان با بیان اینکه نمایشگاه عرضه مستقیم کالا اسفند ماه امسال در لرستان دایر می شود، یادآور شد: این نمایشگاه در نیمه دوم اسفندماه کالاهای اساسی را با20 درصد تخفیف عرضه می کنند.

بیرانوند ادامه داد: هزینه برپایی غرفه و محل برپایی صاحبان غرفه هایی که در این نمایشگاه محصولات خود را با 20 درصد زیر قیمت به مردم عرضه کنند از محل یارانه پرداخت می شود.

رئیس سازمان بازرگانی استان لرستان همچنین به دیگر برنامه های این سازمان برای ایام نوروز اشاره کرد و یادآور شد: به منظور کنترل قیمت ها در آستانه سال نو 20 هزار تن سیب از تولیدات داخل استان و 300 تن گوشت قرمز و سفید ذخیره شده است که به موقع با قیمت مناسب به بازار مصرف عرضه خواهد شد.

بیرانوند با اشاره به تشدید بازرسی ها در ایام نزدیک به عید، یادآور شد: در طول سالجاری بیش از 80 هزار مورد بازرسی از واحد های صنفی و توزیعی استان انجام شده و برای 8 هزار واحد متخلف پرونده تشکیل شده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: