کد خبر: ۱۶۶
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۸۷ - ۰۹:۳۸
براساس نظرسنجي

عضو شوراي مركزي فراكسيون اصولگرايان ادامه داد: طبق نظر سنجي‌هاي انجام شده احمدي‌نژاد محبوب ترين چهره بين كانديداها بوده است كه قطعا تنها نامزد اين فراكسيون در انتخابات دهم خواهد بود.

عضو كميسيون امنيت ملي و سياست خارجه مجلس گفت: طبق نظر سنجي‌هاي انجام شده احمدي‌نژاد محبوب‌ترين چهره بين كانديداهاي مطرح بوده است و قطعا تنها نامزد اين فراكسيون در انتخابات دهم خواهد بود.

سيدحسين نقوي عضو كميسيون امنيت ملي و سياست خارجه مجلس شوراي اسلامي در گفت‌وگو با خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس با اشاره به تشتت كانديداها در اردوگاه اصلاح‌طلبان اظهار داشت: افراد مختلفي كه در دوره اصلاحات حضور داشتند مدعي حضور در عرصه انتخابات رياست جمهوري دهم هستند.

اين استاد دانشگاه ادامه داد: بنا به تشتت شديد آرا در بين اصلاح طلبان شاهد هستيم كه از طرفي كروبي و خاتمي به طور رسمي و از طرف ديگر عارف و محمد هاشمي مطرح مي‌شوند، كه نشان از عدم هماهنگي در بين آنهاست.

نقوي با اشاره به احتمال حضور مير حسين موسوي بيان داشت: گروهي از اصلاح طلبان معتقدند كه بايد كانديداي اصلاح طلبان سابقه‌اي را در دوران اصلاح طلبان نداشته باشد كه به اين علت از مير حسين موسوي نام مي‌برند.

وي با اشاره به اينكه مير حسين موسوي با خاتمي چهره متفاوتي‌ دارد، تاكيد كرد: با اينكه مرحسين در سالهاي اخير چهره‌اي خاموش داشته است اما با شناختي كه ما از دهه 60 از وي داريم، كاملا متفاوت از اصلاح طلبان است.

نائب رئيس كميته دفاعي كميسيون امنيت ملي و سياست خارجه مجلس اضافه كرد: بخش عمده‌اي از نيروهاي مذهبي و انقلابي كشور از تهاجم دوران اصلاحات به ارزش‌هاي اسلامي از جمله اهانت به عاشوراي حسيني و ايجاد بستر براي نفوذ فرهنگ غرب به كشور از كارنامه وي به هيچ عنوان راضي نيستند.

نقوي بيان داشت: افراطيون دوم خرداي در حالي براي حضور محمد خاتمي سرمايه‌گذاري مي‌كنند كه در حقيقت ميرحسين متفاوت از خاتمي را نخواهند پذيرفت.

عضو شوراي مركزي فراكسيون اصولگرايان ادامه داد: طبق نظر سنجي‌هاي انجام شده احمدي‌نژاد محبوب ترين چهره بين كانديداها بوده است كه قطعا تنها نامزد اين فراكسيون در انتخابات دهم خواهد بود.

وي تصريح كرد: با توجه به حمايت‌هاي مردمي از احمدي‌نژاد، كشيده شدن انتخابات به دور دوم غير ممكن به نظر مي‌رسد و قطعا احمدي‌نژاد در همان دوره اول، پيروز قاطع انتخابات خواهد بود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: