کد خبر: ۱۶۹
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۸۷ - ۱۰:۰۸

من هيچ توهيني به ايرانيان نكرده ام. از قول من دروغ نوشته اند. چرا بايد به ايرانيان توهين كنم؛ در حالي كه مي خواهم در ايران بمانم و در اين كشور زندگي كنم.

مهاجم عراقي تيم فوتبال استقلال اهواز به خاطر درگيري با خبرنگار اهوازي و پرتاب كفش به سمت او عذرخواهي كرد.

محمد ناصر شكرون در گفت و گو با خبرگزاري فارس در پاسخ به اين سئوال كه چرا با باشگاهش مشكل داشته گفت: از همان ابتدا به خاطر مسائل مالي با اين تيم مشكل داشتم. استقلال اهواز در مورد مسائل مالي بي نظم است.

وي عنوان كرد: هنوز مشكل مالي من حل نشده است و نمي دانم چرا باشگاه نمي خواهد حق مرا پرداخت كند. شك نكنيد من به اندازه تعهدم در خدمت استقلال اهواز بوده ام و حتي بيش از آن تلاش كرده ام.

شكرون در مورد درگيري با يك خبرنگار اهوازي در تمرين استقلال اهواز تصريح كرد: به خاطر پرتاب كفش عذرخواهي مي كنم اما او نبايد به من توهين مي كرد. به خبرنگار ارتباطي ندارد كه رويه كاري مرا گوشزد كند. او فرياد مي زد كه يا بازي كن يا به خانه ات برگرد. او بيشتر شبيه به يك هوادار متعصب بود تا يك خبرنگار بي طرف.

اين بازيكن ادامه داد: من هيچ توهيني به ايرانيان نكرده ام. از قول من دروغ نوشته اند. چرا بايد به ايرانيان توهين كنم؛ در حالي كه مي خواهم در ايران بمانم و در اين كشور زندگي كنم. اوضاع فوتبال كشورم خوب نيست و مي خواهم در ايران فوتبال حرفه اي خود را به پايان برسانم.

مهاجم عراقي تيم فوتبال استقلال اهواز در مورد رفتار ميثاقيان خاطرنشان كرد: واقعا نمي دانم چرا به من گفته اند ديگر نيايم. من براي تمرين آماده ام و در كنار آن همچنان پول خود را نيز مي خواهم. از ابتدا براي اين تيم زحمت كشيده ام و اين برخورد با من صحيح نيست. من 3 روز از باشگاه وقت خواستم تا پدرم را ببينم ولي وقتي برگشتم ميثاقيان گفت كه ديگر نيازي به من ندارد و بايد از تمرين خارج شوم.
وي ابراز اميداوري كرد مشكلاتش با استقلال اهواز حل شود و بتواند در تركيب اين تيم بازي كند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: