کد خبر: ۱۷۱
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۸۷ - ۱۰:۱۷

در پايان اين مراسم به تعدادي از دست‌اندركاران جلسات توجيه سياسي عقيدتي سياسي فرماندهي انتظامي استان قزوين جوايزي اهدا شد.

استاندار قزوين گفت: در نگاهي منصفانه، دولت نهم بيش از ساير دولت‌ها فعاليت و خدمات مناسبي ارائه كرده است.

به گزارش خبرگزاري فارس سيد علي‌اكبر طاهايي در ديدار با كاركنان فرماندهي انتظامي استان قزوين كه در نمازخانه مجتمع انتظامي شهيد آقايي برگزار شد، اظهار داشت: زحمات كاركنان نيروي انتظامي در تمام بخش‌ها به ويژه در افزايش ضريب امنيتي قابل تقدير است.

وي افزود: در شرايط فعلي، با ظرفيتي كه در نيروي انتظامي وجود دارد، مناسب است كه نقش عقيدتي سياسي در اين نيرو نقش بارز و اساسي داشته باشد.

استاندار قزوين خاطرنشان كرد: امروز سه دهه از انقلاب مي‌گذرد و خوشبختانه وارد دهه چهارم آن شديم و با تأسي به آموزه‌هاي حسيني بود كه 22 بهمن به ثمر نشست و الحمدلله با رهنمودهاي بنيانگذار انقلاب اسلامي و مقام معظم رهبري، انقلاب هر روز يك قدم به جلو در حال حركت است.
وي تصريح كرد: در اين انقلاب شخصيت‌هاي بزرگي از خودگذشتگي كرده و به شهادت رسيدند كه نمونه اين افراد شهيد بابايي از خطه قزوين است.

طاهايي اضافه كرد: اين افراد درس‌هايي را از حضرت امام (ره) و مكتب الهام بخش آزادگي و انسان‌سازي امام حسين (ع) آموخته بودند و همچون امام خميني (ره) بودند كه به هنگام شهادت فرزند گراميشان حاج آقا مصطفي بر سر مزار وي به همان اندازه كه كنار مزار سايران توقف كرده بودند، ايستادند و در مسير شهادت‌طلبي از همه چيز خود گذشتند.

وي با اشاره به خدمات دولت نهم يادآور شد: همه دولت‌ها از ابتداي انقلاب تا به حال، زحمات و فعاليت‌هايي داشته‌اند اما با نگاه منصفانه دولت نهم بيش از ساير دولت‌ها فعاليت و خدمات مناسبي ارائه كرده است.

در پايان اين مراسم به تعدادي از دست‌اندركاران جلسات توجيه سياسي عقيدتي سياسي فرماندهي انتظامي استان قزوين جوايزي اهدا شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: