کد خبر: ۱۷۳
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۸۷ - ۱۱:۱۶
ابوالقاسم رئوفیان در گفتگو با «شفاف»:

کسانی که می خواهند در جهت رفع ذغدغه های جامعه و مقام معظم رهبری برنامه ریزی کنند باید به سخنان و هدایت های ایشان توجه جدی داشته باشند.

ابوالقاسم رئوفیان عضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: معتقدم دولت نهم ضمن اینکه موفقیت هایی داشته، ضعف هایی هم داشته که در بعضی از زمینه ها باید آسیب شناسی جدی شود.

اظهارات رئوفیان پس از آن مطرح می شود که حبیب الله عسکر اولادی دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری در جمع دبیران استان ها و شهرستان های حزب مؤتلفه اسلامی گفته بود «اقتدار دولت دهم نسبت به دولت فعلی از دغدغه های رهبری است»

رئوفیان در عین حال به خبرنگار «شفاف» گفت: مقام معظم رهبری بارها به نقد عملکرد دولت نهم پرداخته اند اما در عین حال بارها به نقاط قوت دولت نهم هم اشاره کرده اند.

وی خاطر نشان کرد: مقام معظم رهبری به عنوان اولین شخصیت کشور همه جوانب قضیه را مورد توجه قرار می دهند و بخشی از دغدغه های ایشان دغدغه مردم در زمینه های اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی است.

رئوفیان بر این اساس توضیح داد: طبیعی است کسانی که می خواهند در جهت رفع ذغدغه های جامعه و مقام معظم رهبری برنامه ریزی کنند باید به سخنان و هدایت های ایشان توجه جدی داشته باشند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: