کد خبر: ۱۷۸
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۸۷ - ۱۱:۴۷
عضو هیات رییسه کمیسیون اصل نود مجلس خبر داد:

کمیسیون اصل نود مجلس در ادوار مختلف به دغدغه ها و دیدگاه های تمامی افراد با گرایش های مختلف که معتقد به اصول انقلابی هستند رسیدگی کرده است. این کمیسیون آماده است تا درصورت ارایه شکایتی از سوی مدعی العموم و یا هر فرد حقیقی و حقوقی به بررسی آن بپردازد.

عضو هیات رییسه کمیسیون اصل نود مجلس گفت: شکایت مدعی العموم ازمدرک تحصیلی دکتری معاون حقوقی رییس جمهور در این کمیسیون قابل پیگیری است.

فاضل موسوی در گفت و گو با «شفاف»در رابطه با امکان بررسی مدرک تحصیلی معاون حقوقی رییس جمهور در کمیسیون اصل نود مجلس اظهار داشت: این کمیسیون آماده است تا درصورت ارایه شکایتی از سوی مدعی العموم و یا هر فرد حقیقی و حقوقی به بررسی آن بپردازد.

وی افزود: موضوع مدرک تحصیلی رحیمی نیز از جمله موارد قابل پیگیری مجلس است که کمیسیون اصل نود تنها در صورت ارایه شواهد و قرائن معتبر می تواند به تحقیق و تفحص در رابطه با آن بپردازد.

این عضو هیات رییسه کمیسیون اصل نود مجلس با بیان اینکه در گذشته نیز شکایت هایی از مدارک تحصیلی مسوولین دیگر در کمیسیون اصل نود اعلام وصول شده بود،گفت: این کمیسیون براساس وظایفی که در قانون برای آن مقرر شده است تمامی شکایت های ارسالی را مورد بررسی قرار داده و نتیجه آن را نیز در اختیار ارگان های متقاضی گذاشته است.

وی خاطرنشان کرد: کمیسیون اصل نود مجلس در ادوار مختلف به دغدغه ها و دیدگاه های تمامی افراد با گرایش های مختلف که معتقد به اصول انقلابی هستند رسیدگی کرده و در دوره هشتم نیز از این وظیفه خود کوتاهی نخواهد کرد.

موسوی متذکر شد:وظایف کمیسیون اصل نود مجلس متفاوت از کمیسیون های دیگر است برهمین اساس در صورت عدم تمایل کمیسیون های دیگر برای بررسی مدرک تحصیلی رحیمی این موضوع در کمیسیون اصل نود قابل پیگیری است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۱:۱۳ - ۱۳۸۷/۱۱/۳۰
0
0
حالا که اینطور است لااقل مردانگی کنیدو مدارک قبلی ها را هم بررسی کنید !؟!!!

جدا از اینکه چندسال قبل پست و مقامی کسب کرده بودند بالاخره4 یا 8 یا 12 سال دیگه باز هم مدیر میشوند !
ناشناس
JAPAN
۲۱:۵۱ - ۱۳۸۷/۱۱/۳۰
0
0
بنارم به شایسته سالاری و عدالت