کد خبر: ۱۸۲
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۸۷ - ۱۳:۳۷

نتيجه آزمايش ام.‌آر.‌آي جانواريو حاكي از آن بود كه مشكل كشيدگي عضله همسترينگ اين بازيكن خفيف است

هافبك برزيلي تيم فوتبال استقلال تهران به ديدار حساس اين دو تيم در مرحله اول ليگ قهرمانان آسيا مي‌رسد.

به گزارش ايلنا, فابيو جانواريو كه در جريان ديدار دربي شصت و ششم (جمعه بيست و پنجم ماه جاري) ابتدا از ناحيه كشاله ران و سپس از ناحيه ابرو دچار آسيب‌ديدگي شد، به طور قطع به ديدار اول استقلال در چارچوب ليگ قهرمانان آسيا مي‌رسد.

صبح امروز امين نوروزي در همين خصوص به ايلنا گفت: نتيجه آزمايش ام.‌آر.‌آي جانواريو حاكي از آن بود كه مشكل كشيدگي عضله همسترينگ اين بازيكن خفيف است و بازگشت او به تمرينات را به تعويق طولاني مدت نمي‌اندازد.

پزشك تيم استقلال در مورد طول درمان اين آسيب‌ديدگي نيز توضيح داد: حداقل 2 و حداكثر 3 هفته زمان لازم است تا اين مشكل برطرف شود و پس از آن جانواريو قادر خواهد بود با قدرت به كارش ادامه دهد.

بر اساس اين گزارش و با در نظر گرفتن تاريخ برگزاري اولين ديدار تيم استقلال در چارچوب ليگ قهرمانان در گروه C برابر تيم الاتحاد عربستان جانواريو تا آن زمان سلامت خود را به دست خواهد آورد.

براين اساس، استقلال تهران بايد روز چهارشنبه 21 اسفند ماه سال جاري در رياض برابر تيم الاتحاد عربستان به ميدان برود كه با در نظر گرفتن مدت زمان 3 هفته‌‏اي باقيمانده تا آن تاريخ، خطري بابت غيبت احتمالي هافبك برزيلي استقلال اين تيم و كادر فني آن را تهديد نمي‌كند.

ناگفته نماند؛ بخيه‌هاي ابروي جانواريو كه هنگام خروج از زمين در برخورد با پايه برانكارد گروه امداد ورزشگاه آزادي شكافت نيز روز شنبه هفته آينده (سوم اسفند ماه سال جاري) كشيده مي‌شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: