کد خبر: ۱۸۶
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۸۷ - ۱۵:۱۰

آیت الله کروبی از مدتها پیش با برنامه ریزی خاصی کار انتخابات را آغاز کرد.

در صورتی که همه عقلای قوم اصلاح طلب با تدبیر اداره انتخابات را به دست گرفته و از آیت الله کروبی حمایت نمایند ، بدون شک انتخابات دو قطبی خواهد شد و به نفع کروبی پیروزی اصلاح طلبان رقم خواهد خورد.

به گزارش سحام نیوز یک عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی با بیان این مطلب و با تاکید بر عدم تعدد کاندیداهای اصلاح طلب در انتخابات دهم ریاست جمهوری عنوان کرد : آراء اصلاح طلبان مشترک و ظرفیت خاصی دارد که در بین کاندیداهای شاخص ، این آرا تقسیم می شود ، از سوی دیگر در مقابل ، اصولگرایان با در اختیار داشتن امکانات وسیع تبلیغی و رسانه ای که اصولا در تصمیم گیری ها اصطلاحا در مقام تقلید و مقلد هستند برایشان شرایط انتخاب یک فرد آسانتر بوده و در انتخاب کمتر مشکل دارند ، حال آنکه اصلاح طلبان با تعدد کاندیدا کارشان بسیار مشکل خواهد شد و شکست از پیش ، تعیین شده است.

محمدرضا ناصری شوهان تصریح کرد : آیت الله کروبی ماه ها پیش با اعلام حضور قطعی در انتخابات به جهت پیروزی اصلاح طلبان و با وجود مشکلات عدیده حاضر در کشور ، به عنوان کاندیدای حزب اعتماد ملی به عرصه انتخابات آمد و با سوابق ارزنده ای که ایشان در برآورد خواسته های مردم و حفظ ارزش ها و آرمان های انقلاب و حضرت امام (ره) دارند ، مورد استقبال بسیاری از عقلا و بزرگان اصلاح طلب قرار گرفت ، پس از مدتی نیز آقای خاتمی آمد و از مطالب و اخبار مشخص است که آمدن اقای مهندس موسوی نیز قطعی است. بنابراین کار برای اصلاح طلبان سخت تر است. زیرا ضمن در نظر گرفتن شرایط و مشکلات حاضر در کشور به یقین باید با پرهیز از تعدد کاندیدا و تشتت آرا اصلاح طلبان پیروز در انتخابات باشند.

رییس شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در ایلام اذعان داشت : آیت الله کروبی از مدتها پیش با برنامه ریزی خاصی کار انتخابات را آغاز کرد و با توجه به ویژگی های مدیریتی ایشان و شاخص های شخصی به نظر می رسد ، اگر عقلای قوم اصلاح طلب با تدبیر و اداره انتخابات ، از آیت الله کروبی و برنامه های ایشان پشتیبانی و حمایت کنند ، می توان پیش بینی کرد که قطعا انتخابات دو قطبی و به نفع آقای کروبی خاتمه خواهد یافت.

وی ادامه داد : پیش بینی می کنم با ورود مهندس موسوی به انتخابات با توجه به قرابت فکری که ایشان با آیت الله کروبی دارند ، سنگینی کفه ترازو در پیروزی به نفع جبهه اصلاحات خواهد بود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: