کد خبر: ۱۸۸
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۸۷ - ۱۵:۳۱

خاتمي در صحبت‌هاي اخير خود تلويحا اشاره به اين موضوع داشته است كه در مقابل كروبي قرار نخواهد گرفت، از اين اين احتمال وجود دارد كه وي در نهايت به نفع كروبي از حضور در انتخابات انصراف بدهد.

عضو شوراي مركزي حزب اعتماد ملي اظهار داشت: جمعي از بزرگان و نمايندگان مجمع در حزب اعتماد ملي هستند و تا به حال قرار بود مجمع روي كروبي اجماع كند، ولي جلوي شايعات را نيز نمي‌توان گرفت از اين رو موضوع اجماع مجمع روحانيون روي خاتمي صحت ندارد.

بدرالسادات ميرموسوي عضو شوراي مركزي حزب اعتماد ملي در گفت‌وگو با خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس گفت: خاتمي در صحبت‌هاي اخير خود تلويحا اشاره به اين موضوع داشته است كه در مقابل كروبي قرار نخواهد گرفت، از اين اين احتمال وجود دارد كه وي در نهايت به نفع كروبي از حضور در انتخابات انصراف بدهد.

وي افزود: اينكه خاتمي تا پايان در صحنه بماند با خود خاتمي است ولي اين احتمال وجود دارد كه وي انصراف هم بدهد چراكه تصميمات خاتمي مثل برنامه‌هاي وي غير قابل پيش بيني است.

عضو شوراي مركزي حزب اعتماد ملي در خصوص اجماع مجمع روحانيون روي خاتمي اظهار داشت: با توجه به اينكه جمعي از بزرگان و نمايندگان مجمع در حزب اعتماد ملي هستند تا به حال قرار بر اين بوده كه مجمع روي كروبي اجماع كند ولي جلوي شايعات را نيز نمي‌توان گرفت از اين رو موضوع اجماع مجمع روحانيون روي خاتمي را تكذيب مي‌كنم.

مير موسوي درباره موضع حزب كارگزاران و كرباسچي گفت: حزب كارگزاران در حال حاضر هيچ ‌موضعي در خصوص انتخابات سال آينده اعلام نكرده است چراكه در بين اعضاي اين حزب اختلاف نظر وجود دارد ولي كرباسچي موضع خود را مبني بر حمايت از كروبي در انتخابات سال آينده اعلام كرده است.

وي با بيان اين مطلب كه اگر اجماع در جبهه اصلاحات صورت نگيرد ضربه اصلي را اصلاحات خواهد خورد، خاطرنشان كرد: حضور خاتمي در عرصه انتخابات هيچ‌گونه مغايرتي با حضور ميرحسين موسوي ندارد چراكه در نهايت مردم رئيس جمهور آينده كشور را انتخاب خواهند كرد.

عضو شوراي مركزي حزب اعتماد ملي ادامه داد: در حال حاضر به نفع جبهه اصلاحات است كه روي يك كانديدا اجماع كنند و اميدواريم كه در آينده اين اجماع صورت بگيرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: