کد خبر: ۱۹۱
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۸۷ - ۱۶:۱۲

حالا براي نابودي اين تفكر صلوات بفرستيد!

هر چند برخی از گروه های اصلاح طلب هم و غم خود را بر این نکته معطوف کرده اند که با سوء استفاده از گاف های رسانه ای برخی گروه های اصولگرا خود را از وادی تخریب و توهین تبلیغاتی بیرون کشیده و اصولگراها را متهم به دست یازیدن به حربه های تخریبی کنند اما خبرها و علائم رسیده موضوعی بر خلاف این را اثبات می کند.

به گزارش جهان نیوز؛ این روزها که بحث ترور خاتمی - که از سوی روزنامه کیهان طرح و از طرف اصلاح طلبان بر آن دمیده شد - هم چنان خبر داغ گروه های اصلاح طلب و آخرین مهمات آنان برای تخریب فضای سیاسی اصولگرایان به حساب می آید در سفر اخیر انتخاباتی یکی از نامزدهای اصلاح طلب به غرب کشور نمونه بارزی از بی اخلاقی و ترور نامزدهای انتخاباتی آینده به نمایش در آمد.

بنا بر این گزارش، در سفر مذکور در حالی که این نامزد پرآوازه مشغول سخنرانی بود فردی که مسئولیت یک نشریه محلی را نیز بر عهده دارد بپاخاسته و اعلام می کند که برای نابودی احمدی نژاد صلوات فرستاده شود! که اطرافیان وی نیز با سردادن خنده، خواسته وی را بی پاسخ نمی گذارند. اما نکته حائز اهمیت اینکه این نامزد اصلاح طلب که انتظار می رفت برخوردی تند با این توهین و تخریب نماید ضمن تایید تلویحی این سخنان می گوید که نابودي فرد مهم نبوده و ما بايد كاري كنيم كه اين طرز تفكر نابود شود. حالا براي نابودي اين تفكر صلوات بفرستيد!

گفتنی است بنا بر اطلاعات رسیده به جهان نیوز این توهین بی شرمانه که بی سابقه بوده است تنها گوشه ای از روش های جدید برخی جناح ها و جریان ها برای برتری جویی سیاسی در انتخابات آتی به شمار می رود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۳۶ - ۱۳۸۷/۱۱/۳۰
0
1
چيه ؟ دو روز توقيف شدين ورقتون برگشت؟! دارين سنگ دولت نهم رو به سينه ميزنين!
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۱۶ - ۱۳۸۷/۱۱/۳۰
1
0
کار زشتی است. این کار از هر کسی سر بزند، ناشایست است. برای بیرون کردن یک نفر از میدان و به دست گرفتن قدرت، چه نیازی به این سخافت کاری ابلهانه و نفرین و دعاست؟ قانون راه و چاره این کار را در برگزاری انتخابات دانسته است. همین و والسلام. اگر به جای آن کاندید مشهور و محترم بودم، حتماً به شخصی که چنین رفتار زشتی مرتکب شده بود، تذکر جدی و تند می دادم.