کد خبر: ۲۱۱
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۸۷ - ۲۳:۱۰

سرمربی پرسپولیس گفت: داوران ايراني بهتر از خارجي‌ها سوت مي‌زنند؛ اما داور امروز خسيس سوت زد. داور دربي تهران مشهدي بود و امروز مي‌خواستند تلافي آن ديدار را دربياورند.

سرمربي تيم فوتبال ابومسلم مشهد گفت: همه به ما ناسزا گفتند و نمي‌دانم در مورد چه كسي صحبت كنم.

به گزارش خبرگزاري فارس، علي حنطه پس از شكست يك بر صفر مقابل پرسپوليس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نمي‌دانم در مورد چه كسي بايد صحبت كنم؟ هواداران، بازيكنان، داور يا ...
فقط مي‌دانم همه به ما ناسزا گفتند.

وي افزود: بازيكن تيم پيكان در استان خراسان دندان توپ جمع كن ما را شكست؛ اما كسي اقدامي انجام نداد. اگر دروازه‌بان ما به توپ جمع كن ناسزا گفته باشد، با او به شدت برخورد خواهم كرد. دست آقايان هم درد نكند كه امروز ضد فوتبال و ضد حرفه‌اي گري را به ما ياد دادند و در چشم بازيكنان و دروازه‌بانان ما نور ليزر انداختند. اين دور از شان فوتبال است.

سرمربي ابومسلم تاكيد كرد: باخت را قبول دارم و به بيراهه نمي‌روم. بد بازي كرديم و پرسپوليس بهتر از ما بود؛ ولي از نظر رواني براي ادامه ليگ آماده شده‌ايم.

حنطه در مورد قضاوت مسابقه گفت: داوران ايراني بهتر از خارجي‌ها سوت مي‌زنند؛ اما داور امروز خسيس سوت زد. داور دربي تهران مشهدي بود و امروز مي‌خواستند تلافي آن ديدار را دربياورند.

وي ادامه داد: براي خودم غصه مي‌خورم چرا كه در چنين ورزشگاه خوبي، حركات ناجوانمردانه زيادي ديدم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: