کد خبر: ۲۱۱۲
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۰۶:۲۶

امروز در بازار بزرگ ميدان امام خميني (ره) بسياري از فروشگاه هاي صوتي و تصويري که به نام تعدادي از آنها اشاره شده است اکنون به طور کامل در امر فروش محصولات فرهنگي فعال شده‌اند.

کسبه ميدان امام خميني(ره)با ارسال نامه‌اي تشکرآميز، از جديت و پي گيري مديران معاونت امور سينمايي در مبارزه با پديده تکثير غير قانوني محصولات سينمايي و سمعي و بصري تقدير کردند.

به گزارش ايرنا از معاونت امور سينمايي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي ،در نامه کسبه ميدان امام به "محمد رضا جعفري جلوه" آمده است: از مديران مجموعه معاونت سينمايي بويژه آقاي عليمرداني مدير کل همکاري هاي سمعي و بصري و نمايش خانگي، ابراهيم داروغه زاده مديرعامل موسسه رسانه‌هاي تصويري و همچنين اسداللهي معاونت اداري و مالي موسسه يادشده که با تدبير و درايت و دور انديشي زايد‌الوصف‌شان در روند ساماندهي بازار فيلم و انيميشن و مبارزه مستمر و جدي با پديده کپي غيرقانوني و غيرمجاز محصولات فرهنگي که پس از سي سال از انقلاب شکوهمند اسلامي ايران براي اولين بار بطور جدي پي‌گيري شد و نه تنها باعث پويايي و اعتلاي صنعت فيلم و انيميشن بلکه باعث رونق کسب و کار و رزق و روزي کسبه و کارخانجات وابسته در امر توليد شد.

اين نامه با اشاره به اقدامات صورت گرفته درمبارزه با قاچاق فيلم، افزود: به طوري که امروز در بازار بزرگ ميدان امام خميني (ره) بسياري از فروشگاه هاي صوتي و تصويري که به نام تعدادي از آنها اشاره شده است اکنون به طور کامل در امر فروش محصولات فرهنگي فعال شده‌اند.

نامه کسبه ميدان امام (ره) با تقدير از اقدامات صورت گرفته ،افزود: اميدواريم در راستاي تدابير اتخاذ شده در رابطه با ساماندهي بازار بازيهاي رايانه‌اي به گونه‌اي عمل شود تا شاهد شکوفايي اين صنعت و بومي شدن آن در ايران اسلامي شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: