کد خبر: ۲۱۱۶
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۰۹:۴۸

يكسري دغدغه‌هاي قانونگذاري داريم كه به دليل آنكه مجلس وظيفه قانونگذاري و نظارت است، مي‌خواهيم دغدغه‌هاي خود در مورد قانونگذاري، نظارت ديوان محاسبات، اصل 44 و برنامه پنجم را مطرح كنيم.

عضو كميسيون برنامه و بودجه مجلس از درخواست بعضي از اعضاي اين كميسيون براي ديدار با رهبري و در خواست از ايشان براي استفاده از اختيار تنظيم روابط بين قوا خبر داد.

موسي الرضا ثروتي نماينده بجنورد در گفت‌وگو با ايلنا تاكيد كرد:بنده پيشنهاد ديدار با مقام معظم رهبري را به رئيس كميسيون برنامه و بودجه داده‌ام تا چالش‌هاي پيش روي مجلس از جمله عدم اجراي قانون‏‏،‎ُ مشكلاتي كه در زمينه اجراي برنامه پنج ساله ،چشم اندازبيست ساله و اصل 44 قانون اساسي وجود دارد را مطرح كنيم.

وي با بيان اينكه قصد داريم يكسري بحث‌هاي كلان جامعه نزد ايشان مطرح شود ،تصريح كرد: وظيفه رهبري تنظيم روابط قوا است و ما مي‌خواهيم در اين راستا با ايشان ديدار كنيم.
وي افزود: متاسفانه دولت مسير خود را مي‌رود.

وي با اشاره به يكي از مصوبات مجلس و تيتر روزنامه دولتي ايران گفت: روزنامه ايران مطلب بسيار بدي با عنوان؛ ديكتاتوري پارلماني؛زده بود، ما گفتيم اين در شان روزنامه دولتي نيست كه اين چنين برخورد كند؛ ضمن آنكه ربطي هم به آنها ندارد.

وي در پاسخ به اين سوال كه آيا تخلفات قرائت شده در گزارش تفريغ بودجه سال 86 و 85 هم براي رهبري مطرح مي‌شود، :گفت بله همه مسائل مطرح مي‌شود.

وي در مورد زمان اين ديدار گفت: قرار است آقاي عبدالهي رئيس كميسيون برنامه و بودجه قضيه را پيگيري كنند.

ثروتي در پاسخ به اين سوال كه آيا اعضاي ديگر كميسيون هم با اين قضيه موافق هستند، گفت:بله اعضاي ديگر هم موافق هستند.

وي تاكيد كرد:يكسري دغدغه‌هاي قانونگذاري داريم كه به دليل آنكه مجلس وظيفه قانونگذاري و نظارت است، مي‌خواهيم دغدغه‌هاي خود در مورد قانونگذاري، نظارت ديوان محاسبات، اصل 44 و برنامه پنجم را مطرح كنيم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: