کد خبر: ۲۱۳۶
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۶:۰۶

مايلي كهن در پاسخ به اين سوال كه آيا از سرمربيگري تيم ملي فوتبال استعفا كرده است، گفت: مطلبي كه من نوشته ام و از سوي رسانه‌ها منتشر شده، استعفا نيست.

محمد مايلي كهن، سرمربي تيم ملي فوتبال گفت: مطلبي كه با عنوان بيانيه شماره ‪۲‬منتشر كرده است، به معناي استعفا نامه نيست.

به گزارش ایرنا، مايلي كهن در پاسخ به اين سوال كه آيا از سرمربيگري تيم ملي فوتبال استعفا كرده است، گفت: مطلبي كه من نوشته ام و از سوي رسانه‌ها منتشر شده، استعفا نيست.

مايلي كهن خاطرنشان كرد: من در اين بيانيه اعتقادات خود را درخصوص فوتبال كشور و مسائل موجود در آن اعلام كرده ام و اينكه برداشت خوانندگان از اين بيانيه چيست، نمي‌دانم.

وي با بيان اينكه بعد از انتخابش به عنوان سرمربي تيم ملي فوتبال بي رحمانه مورد تهاجم و تخريب قرار گرفته،تاكيد كرد: هرچند كه من عاشق آقاي احمدي نژاد هستم اما از منتقدان جدي سازمان تربيت بدني نيز مي‌باشم و نمي توانم چشمان خود را بر روي مشكلات و ناتواني‌ها ببندم .

مايلي كهن با تاكيد بر اينكه من نظام را قبول دارم اما آدم نظام نيستم، گفت: من در انتخابات نمايندگي مجلس نيز به عنوان نامزد مستقل ثبت نام كردم اما براي رسيدن به پست و مقام به هيچ كس التماس نكرده ،نمي كنم و از او خرج نخواهم كرد.

مايلي كهن ظهر سه شنبه درخصوص مسائل فوتبال و حواشي آن بيانيه شماره ‪۲‬ خود را منتشر كرد كه در برخي رسانه‌ها از اين بيانيه به عنوان استعفا از سرمربيگري تيم ملي ياد شده است .

تلاش خبرنگار ورزشي ايرنا براي تماس با مسوولان فدراسيون فوتبال درخصوص بيانيه شماره ‪ ۲‬مايلي كهن تا اين لحظه نتيجه‌اي نداشته است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: