کد خبر: ۲۱۵۳
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۰۹:۴۵
تیم فوتبال پرسپولیس با قبول شکست سنگین در دیدار مقابل الغرافه قطر به رده دوم جدول رده بندی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا سقوط کرد.

تیم‌های فوتبال پرسپولیس ایران و الغرافه قطر از ساعت 20 امروز(سه شنبه) در ورزشگاه الغرافه شهر دوحه برگزار کننده دیداری در چارچوب هفته چهارم از مرحله گروهی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا بودند، دیداری که در پایان به برتری 5 بر یک نماینده قطر انجامید.

الغرافه که تا پیش از این بازی خطر حذف از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را احساس می کرد، با نمایشی خیره کننده قهرمان فصل گذشته لیگ ایران را در هم کوبید.

ستاره بدون چون و چرای این بازی کلمرسون برزیلی بود که یک تنه دفاع لرزان و شکننده پرسپولیس را به آتش کشید. این مهاجم برزیلی سه بار دقایق 44، 2+45 و 81 دروازه پرسپولیس را گشود و زمینه ساز گل چهارم شد. کلمرسون در دقیقه 69 پاسی را برای نشاط اکرم ارسال کرد که او به راحتی دروازه حقیقی را باز کرد. دیگر گل الغرافه که در اصل شروع آتشبازی این تیم بود را نیز فرناندائو در دقیقه 8 به ثمر رسانده بود.

تک گل پرسپولیس را در مصاف با الغرافه علی کریمی در دقیقه 76 به ثمر رساند. پاس این گل را پتروویچ روی دروازه حریف قطری ارسال کرد.

قضاوت دیدار الغرافه قطر - پرسپولیس ایران برعهده یوئیجی نیشیمورا از ژاپن بود. او در این بازی به جورج سماکور، حامد ظاهر، الحاجی عیسی از تیم الغرافه و علیرضا واحدی نیکبخت، هادی نوروزی و ابراهیم توره از تیم پرسپولیس کارت زرد نشان داد.

پرسپولیس با قبول شکست در این بازی 7 امتیازی ماند و با تفاضل گل صفر پایین تر از تیم الشباب عربستان در مکان دوم جدول رده بندی گروه C مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا ایستاد. نماینده عربستان در حال حاضر با کسب 7 امتیاز از سه بازی و تفاضل گل 4+ صدرنشین این گروه است. الغرافه با پیروزی خیرکننده مقابل پرسپولیس با 6 امتیاز جایگاه خود را در مکان سوم جدول رده بندی گروه C استحکام بخشید.

در دیگر دیدار این گروه از ساعت22:15 دقیقه سه شنبه شب دیگر تیم فوتبال الشباب عربستان در ورزشگاه ملک فهد شهر ریاض به دیدار الشارجه امارات می رود.

با این شکست ناکامی‌های فوتبال ایران در مسابقات لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا کامل شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: