کد خبر: ۲۱۷۲
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۴:۵۶

بر اساس گزارش پزشكي قانوني كلمبيا، «آرسبيو آلوارز»، 68 ساله به اتهام تجاوز به مدت بيش از 20 سال به دخترش «آلبا نيديا آلوارز» و داشتن هشت فرزند دختر و پسر از دخترش، توسط دادگاه عالي كلمبيا محكوم شد.

يك پدر كلمبيايي به اتهام تجاوز به دخترش به مدت بيش از 20 سال و داشتن هشت فرزند از او توسط دادگاه عالي اين كشور محكوم شد.

به گزارش ايسنا، بر اساس گزارش پزشكي قانوني كلمبيا، «آرسبيو آلوارز»، 68 ساله به اتهام تجاوز به مدت بيش از 20 سال به دخترش «آلبا نيديا آلوارز» و داشتن هشت فرزند دختر و پسر از دخترش، توسط دادگاه عالي كلمبيا محكوم شد.

اين در حاليست كه «آلوارز» 68 ساله در جلسه دادگاهي، خودش را بي‌گناه دانست. اما رسانه‌هاي محلي كلمبيا اين مرد را بر اساس گزارشات رسمي پزشكي قانوني و شهادت دخترش، «هيولاي مارتينيك» ناميده و او را محكوم به تجاوز به دخترش كردند.

دختر اين مرد هم اكنون 32 ساله است و از پدرش به دليل تجاوز به وي به دادگاه شكايت كرده و در شكايت خود اعلام كرده كه پدرش از زماني كه 9 ساله بوده و پس از مرگ مادرش او را به صورت مداوم مورد تجاوز قرار داده است و او در سن 13 سالگي اولين فرزندش را از پدرش به دنيا آورده است.

با اين حال، ماه گذشته در سال جاري ميلادي، ‌دادگاه عالي كلمبيا اين مرد را به دليل كهولت سن آزاد كرد، اما او همچنان تحت نظر پليس منطقه «مارتينيك» كه در جنوب‌غرب كلمبياست قرار دارد.

اين تجاوز، پرونده تجاوز 24 ساله پدر اتريشي، «جوزف فريتزل» به دخترش را كه ماه گذشته به حبس طولاني مدت محكوم شد، تداعي مي‌كند. اين مرد اتريشي به اتهام تجاوز به دخترش، داشتن هفت فرزند از او و قتل دو كودك تازه متولد شده‌اش، توسط دادگاه عالي اتريش به حبس محكوم شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: