کد خبر: ۲۲۰۴
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۶:۰۰

اعضای باند با تبلیغات دروغین به شبکه‌های ماهواره‌ای مشتریان خود را جذب و در قالب یک مؤسسه، اقلام پزشکی و لوازم بهداشتی تقلبی را می‌فروختند.

رئیس پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از انهدام شبکه قاچاق و فروش لوازم آرایشی و بهداشتی در تهران خبر داد.

به گزارش ایران، به گفته سرهنگ قاسم‌لویی، اعضای باند با تبلیغات دروغین به شبکه‌های ماهواره‌ای مشتریان خود را جذب و در قالب یک مؤسسه، اقلام پزشکی و لوازم بهداشتی تقلبی را می‌فروختند.

وی ادامه داد: چندی قبل در پی شکایت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص فعالیت‌های غیرقانونی افرادی تحت عنوان «مؤسسه خاتون» عملیات ویژه اطلاعاتی برای شناسایی متهمان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

در تحقیقات سه ماه پلیس انبارها و مراکز فروش اجناس این شرکت شناسایی شد و سرانجام در یک عملیات هماهنگ 15 تن از اعضای باند شناسایی و دستگیر شدند.

در بازرسی‌ها از انبارها نیز 133 قلم انواع دارو و وسایل پزشکی توسط پلیس کشف شد که ارزش ریالی اقلام کشف شده بیش از یک میلیارد تومان برآورد شده است.

وی تصریح کرد: دست‌اندرکاران این مؤسسه از طریق آگهی‌های گسترده ماهواره‌ای مدعی شده بودند تمام اقلام دارویی‌شان مجاز است اما بر اساس اعلام نظر وزارت بهداشت، آنها تمام اقلام غیراستاندارد را داخل جعبه‌های مخصوص با برچسب‌های خارجی قرار داده و با قیمت‌های چند برابر به مردم می‌فروختند.

وی گفت: افرادی که از این شرکت شکایت دارند می‌توانند با مراجعه به پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ موضوع را پیگیری کنند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۶:۵۴ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۵
0
0
دوستان بزرگوار موسسه خاتون فقط تبلغ ماهواره اي نداشت بلكه در مجلات داخلي نيز بساير زايد تبلغ داشت