کد خبر: ۲۲۱۲
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۲:۳۶

ديروز هنگام رانندگي در يكي از محل‌هاي خلوت شهر با خودرويي تصادف كردم كه چهار پسر جوان سرنشينانش بودند آنها وقتي از خودرو پياده شدند ناگهان با تهديد كارد، پول و لوازم با ارزش ماشين را سرقت كرده و متواري شدند.

دزدان زورگير كه با طراحي تصادف‌هاي ساختگي، به رانندگان حادثه‌ديده دستبرد مي‌زدند از سوي پليس دستگير شدند.

به گزارش ایران، چندي قبل مردي با مراجعه به پليس آگاهي مشهد به كارآگاهان گفت: ديروز هنگام رانندگي در يكي از محل‌هاي خلوت شهر با خودرويي تصادف كردم كه چهار پسر جوان سرنشينانش بودند آنها وقتي از خودرو پياده شدند ناگهان با تهديد كارد، پول و لوازم با ارزش ماشين را سرقت كرده و متواري شدند.

در حالي كه تحقيقات براي دستگيري سارقان آغاز شده بود چند شكايت ديگر از اعضاي اين شبكه به اداره آگاهي رسيد.با افزايش سرقت‌ها، كارآگاهان در تحقيقات گسترده و بررسي آلبوم مجرمان حرفه‌اي موفق به شناسايي هويت چهار تبهكار شدند.

بدين ترتيب مأموران در عملياتي ضربتي، مخفيگاه آنها را رديابي و همگي را دستگير كردند.متهمان در بازجويي‌ها اعتراف كردند برخي مواقع با ايجاد تصادف‌هاي ساختگي به سرقت از رانندگان خودروهاي گران‌قيمت مي‌پرداختند.

در برخي موارد نيز به عنوان مسافربر طعمه‌هاي خود را سوار كرده و پس از طي مسافتي در محلي خلوت با تهديد، پول‌هاي راننده را سرقت مي‌كردند. بعد هم طعمه‌ها را در حاشيه جاده‌ها يا بي‌راهه‌ها با دست و پاي بسته رها مي‌كردند.
متهمان پس از اعتراف به چندين فقره سرقت با قرار قانوني روانه زندان شدند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: