کد خبر: ۲۲۲
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷ - ۱۱:۱۶

تا چشم كار مي‌كند، فاصله فرودگاه تا مركز شهر يزد را موج جمعيت مملو كرده است و استقبال بسيار پرشوري از رئيس‌جمهور رقم خورده است.

معاون اجرايي رئيس جمهور در ميان سيل عظيم جمعيت استقبال‌كننده در يزد گفت: اين استقبال پرشور از رئيس‌جمهور، جواب مردم به كساني است كه با انتشار خيالات و اوهام خود، تصور مي‌كنند با حرفهاي بي‌حساب و كتاب آنها مردم عشق و علاقه خود به دولت را نشان نمي‌دهند.

علي سعيدلو معاون اجرايي رئيس‌جمهور كه در سفر استاني رئيس‌جمهور به استان يزد رئيس‌جمهور و هيئت دولت را همراهي مي‌كند، ساعت 10 و 30 دقيقه صبح امروز در گفتگو با فارس گفت: بنده اكنون به همراه ساير همراهان رئيس‌جمهور در ميان سيل عظيم جمعيت استقبال‌كننده از خادمان ملت هستم؛ طبق زمانبدي كه ما داشتيم رئيس‌جمهور بايد ساعت 11 صبح پس از طي كردن مسير فرودگاه تا محل سخنراني در جايگاه سخنراني حاضر مي شد اما عليرغم اينكه از ساعت 9 صبح وارد فرودگاه يزد شديم و يك ساعت و نيم از آن زمان گذشته است، به دليل استقبال چشمگير مردم هنوز حتي نيمي از مسير بيش از 10 كيلومتري طي نشده و پيش‌بيني مي‌كنيم بسيار ديرتر از زمان در نظر گرفته شده، به محل سخنراني برسيم.

وي حضور باشكوه مردم در استقبال از خادمان خود را به دليل علاقه به رهبري و رئيس‌جمهور دانست و افزود: تا چشم كار مي‌كند، فاصله فرودگاه تا مركز شهر يزد را موج جمعيت مملو كرده است و استقبال بسيار پرشوري از رئيس‌جمهور رقم خورده است.

سعيدلو ادامه داد: ما در اين استان نيز مثل ساير استان‌ها انتظار استقبال پرشوري را از رئيس‌جمهور داشتيم و اين را جواب مردم به كساني مي‌دانيم كه خيالات و اوهام خود را در سايت‌ها و شبنامه‌ها منتشر مي‌كنند و تصور مي‌كنند با حرفهاي بي‌حساب و كتاب آنها مردم عشق وعلاقه خود به دولت را نشان نخواهند داد؛ پس آنها بايد چشم خود را باز كنند و درست ببينند.

معاون اجرايي رئيس‌جمهور از مردم قانع، صبور و متدين يزد به دليل استقبال به يادماندني از رئيس‌جمهور قدرداني كرد و ابراز اميدواري كرد كه يك بار ديگر شور و نشاط و تلاش مردم اين استان را همگان به خوبي ببينند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: