کد خبر: ۲۲۲۲۸
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۸۹ - ۱۲:۴۷

کار و کاسبي فوتبالي در ايام تابستان انواع و اقسامي دارد که برخي از آنها جالبتر از بقيه جلوه مي‌کند

به گزارش آتي نيوز، اگر چه مسئولان فدراسيون فوتبال بارها در مصاحبه‌هايشان گفته‌اند که با مدارسي که فقط قصد پول در آوردن داشته باشند برخورد مي‌کنند اما اين مدارس در تمام نقاط تهران همچنان به کار خود مشغول هستند.

براي نمونه مدرسه فوتبال امير قلعه‌نويي هم در مجموعه ورزشي انقلاب و هم در ورزشگاه شهيد کشوري داير شده است.

البته شهريه هر کدام متفاوت است؛ اگر بخواهيد فرزندانتان در مجموعه ورزشي انقلاب و در مدرسه سرمربي سابق تيم ملي درس! فوتبال ياد بگيرند بايد شهريه 240 هزار توماني براي دو ماه بپردازيد اما اين کلاس‌هاي آموزشي در ورزشگاه شهيد کشوري ارزانتر و 190 هزار تومان است.

فارغ از مبلغ شهريه، نکته مهم و اساسي اين است که والدين تصور مي‌کنند واقعا امير قلعه‌نويي به فرزندان آنها فوتبال مي‌آموزد و به همين دليل چنين هزينه‌اي را پرداخت مي‌کنند اما در بهترين حالت قلعه نويي حتي فرصت نمي‌کند که يکبار از اين مدرسه فوتبالش ديدن کند.

زيرا مدرسه فوتبال از اول تير آغاز و تا آخر مرداد ادامه دارد در حاليکه امير قلعه‌نويي سرمربي تيم سپاهان در تيرماه درگير تمرينات پيش از فصل تيمش است و در مرداد هم که مسابقات ليگ برتر آغاز مي‌شود.

طبق اعلام سازمان ليگ 4 مرداد ليگ برتر شروع مي‌شود.

بعيد است او 6 روز در هفته بتواند به اين دو مدرسه فوتبالش سري بزند چه برسد به اينکه شاگردانش را از نزديک تماشا کند. بنابراين خانواده‌ها شهريه 200 هزار توماني پرداخت مي‌کنند تا فرزندان آنها عکس امير قلعه نويي را ببينند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: