کد خبر: ۲۲۴
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷ - ۱۱:۳۷
عضو جامعه اسلامی مهندسین در گفتگو با «شفاف» مطرح کرد؛

با وجود تمامی این مباحث، اصولگرایان هنوز کاندیدای موردنظر خود را انتخاب نکرده اند و تمامی گزینه ها از شرایط یکسانی برخوردارند. از احمدی نژاد خواستیم در صورت کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری در اعلام برنامه های خود تسریع کند.

یک عضو جامعه اسلامی مهندسین اظهار داشت: کاندیدای اصولگرایان پس از برگزاری یک نظرسنجی که میزان مقبولیت مردمی آنها را مشخص کند انتخاب خواهد شد.

سید محسن یحیوی در گفت و گو با شفاف با عنوان این مطلب که اصولگرایان کاندیدای مورد نظر خود را براساس میزان مقبولیت مردمی این افراد و برنامه های آنها انتخاب خواهند کرد،گفت: در صورتی که هر یک از کاندیداهای موردنظر از امتیاز بیشتری نسبت به رقبای خود برخوردار باشد به عنوان کاندیدای اصلح اصولگرایان انتخاب خواهد شد.

وی تصریح کرد:در حال حاضر علاوه بر احمدی نژاد ،مصطفی پور محمدی وزیر سابق کشور و محمد باقر قالیباف شهردار تهران گزینه های اصولگرایان برای کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری هستند هر چند ممکن است افراد دیگری نیز به این تعداد افزوده شوند.

این عضو جامعه اسلامی مهندسین در ادامه با اشاره به برگزاری نشست مشترک اعضای جبهه پیروان خط امام و رهبری با احمدی نژاد در رابطه با دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری متذکر شد: در این نشست اعضای جبهه از احمدی نژاد خواستند در صورت کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری در اعلام برنامه های خود تسریع کند.

وی اظهار داشت:البته علاوه بر کاندیداهای مورد اشاره لاریجانی و حداد عادل نیز از جمله گزینه هایی هستند که برخی از اصولگرایان امکان کاندیداتوری آنها را نیز مطرح کرده اند.

یحیوی در رابطه با امکان حضور اصولگرایان با کاندیداهای متعدد در انتخابات دهم ریاست جمهوری نیز گفت:احتمال حضور اصولگرایان با کاندیدهای متعدد نیز تا روزهای آینده از سوی اعضای ارشد این جریان بررسی و اعلام خواهد شد.

وی با بیان اینکه اخیرا اظهار نظرهای مختلفی در رابطه با اجماع اصولگرایان در خصوص کاندیدایی خاص مطرح شده است،خاطرنشان کرد: با وجود تمامی این مباحث، اصولگرایان هنوز کاندیدای موردنظر خود را انتخاب نکرده اند و تمامی گزینه ها از شرایط یکسانی برخوردارند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: