کد خبر: ۲۲۷۳
تاریخ انتشار: ۰۵ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۲:۳۶

مطرح کردن اينگونه مسائل فقط در حد برخي مطبوعات و رسانه ها است و نبايد به اين شايعات بيهوده دامن زد.

نايب رييس فدراسيون فوتبال گفت: شان و شعور فوتبال ما بيشتر از اين حرف هاست که دو مدير درخصوص موضوع تباني مذاکره کنند يا خداي ناکرده تعدادي از بازيکنان از قبل نتيجه يک مسابقه را رقم بزنند و مطرح کردن بحث تباني تيم هاي ليگ برتر، توهين به شعور ملي ماست.

به گزارش ایرنا، "مهدي تاج" افزود: مطرح کردن اينگونه مسائل فقط در حد برخي مطبوعات و رسانه ها است و نبايد به اين شايعات بيهوده دامن زد.

وي درخصوص برکناري "محمد مايلي کهن" از مربيگري تيم ملي فوتبال،گفت: ‌فدراسيون فوتبال با صدور اطلاعيه اي به تمام شبهات ايجاد شده،جواب داد.

نايب رييس فدراسيون فوتبال درخصوص قرارداد منعقده با "افشين قطبي" سرمربي جديد تيم ملي فوتبال نيز گفت: براساس تفاهم نامه به عمل آمده وي براي سه ديدار آتي تيم ملي فوتبال به عنوان سرمربي اين تيم انتخاب شده است و درصورتيکه ايشان بتواند جواز صعود به تيم ملي فوتبال به جام جهاني را به دست آورد، اين قرارداد تا پايان مسابقات جام جهاني تمديد خواهد شد .

وي افزود: در غير اينصورت فدراسيون فوتبال به راهکارهاي جديد متوسل خواهد شد.

مدير تيم هاي ملي فوتبال،عدم موفقيت تيم ملي فوتبال در مرحله مقدماتي مسابقات جام جهاني را يک اتفاق دانست و افزود: ‌تيم ملي در اين مرحله از مسابقات روند مثبتي داشت و اين تيم تنها يک شکست در کارنامه خود دارد که اين مهم نيست .

تاج گفت: عادت به شکست بد است و بايد با يک برنامه ريزي اصولي شرايطي بوجود آيد تا تيم ملي فوتبال با هدايت قطبي به روند صعودي دست يابد.

وي در اين گفت وگو همچنين،خستگي ناشي از تعدد مسابقات داخلي و خارجي را يکي از دلايل ناکامي هاي اخير نمايندگان کشورمان در ليگ قهرمانان آسيا عنوان کرد و گفت :‌براي پايان دادن به اين ناکامي ها بايد در آينده يک فکر اساسي کرد تا اين مشکل آسيبي به تيم هاي باشگاهي و بازيکنان نمايندگان ايران در ليگ قهرمانان آسيا نرساند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: