کد خبر: ۲۲۸۴
تاریخ انتشار: ۰۵ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۶:۱۶

ماموران كلانتري 11 شهرستان اهواز در پي اعلام يك فقره درگيري و نزاع ‌جمعي و ايجاد مزاحمت در يكي ازمناطق سطح شهر، به سرعت عازم محل شدند.

دستگيري 12 نفر از اراذل و اوباش سابقه‌دار، دستگيري موادفروشان در مسجدسليمان و ... از اهم عناوين خبري كوتاه شمال خوزستان است.

به گزارش فارس، ماموران كلانتري 11 شهرستان اهواز در پي اعلام يك فقره درگيري و نزاع ‌جمعي و ايجاد مزاحمت در يكي ازمناطق سطح شهر، به سرعت عازم محل شدند.

ماموران به محض رسيدن به محل چند نفر از اراذل و اوباش را كه در حال درگيري و نزاع بودند، متفرق كرده و با فرار بعضي از منازعان، تحقيقات در اين زمينه آغاز شد.

با دستگيري يكي از منازعان كه از اراذل و اوباش محل بود و شناسايي ديگر عاملان، در ادامه تحقيقات، 11 نفر از اراذل و اوباش كه اقدام به درگيري و ايجاد مزاحمت براي اهالي منطقه مي‌كردند، شناسايي و دريك اقدام ضربتي دستگير شدند.

اين متهمان از افراد شرور باسابقه بودند كه باعث رعب و وحشت و ايجاد مزاحمت براي مردم منطقه مي‌شدند.

*دستگيري مواد فروشان در مسجدسليمان

ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان مسجدسليمان با اجراي طرح تشديد برخورد با فروشندگان مواد مخدر، موفق به شناسايي و دستگيري 9 نفر از آنان شدند.

در بازرسي از محل اختفاي اين موادفروشان، يك كيلو و 310 گرم انواع مواد مخدر كشف و ضبط شد.

*دستگيري سارقان

ماموران كلانتري 30 شهرستان اهواز موفق به شناسايي و دستگيري دو نفر سارق زورگير و كيف‌قاپ شدند.

با انتقال اين متهمان به يگان، در ادامه بازجويي‌ها يك نفر ديگر از سارقان نيز شناسايي و دستگير شد.

اين متهمان به يك فقره سرقت مغازه، يك فقره سرقت منزل، يك فقره سرقت موتورسيكلت و 10 فقره كيف‌قاپي و سرقت گوشي تلفن همراه در كيان‌آباد و كيان‌پارس اهواز اعتراف كردند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: