کد خبر: ۲۲۹
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷ - ۱۵:۰۱
به دنبال درج مطلبی عجیب در وبسایت فرماندار؛

فرماندار سبزوار در مطلبی با استقبال از حضور سید محمد خاتمی عملکرد دولت وی در دوران ریاست جمهوری را ننگین خوانده و نوشته است دوست دارم خاتمی وارد انتخابات شود تا جواب خود را از مردم انقلابی و مسلمان ایران بگیرد و برود سراغ درس و مشقش.

در اعتراض به اظهارات انتخاباتی فرماندار سبزوار، جمعی از اصلاح طلبان این شهرستان با صدور بیانیه ای از مسئولان وزارت کشور خواستار برکناری وی شدند.

به گزارش گروه خبر«شفاف» اصلاح طلبان سبزوار، جایگاه رسمی علی اصغرعنابستانی به عنوان نماینده دولت ومجری انتخابات را یادآور شده و با اشاره به برخی سوابق گذشته، خواستار برکناری او شده اند.

در بخشی از این نامه آمده است: فرد یادشده با ادبیاتی کینه جویانه و نخوت آمیز و در عین حال آگاه از همه چیز که حتی از آینده خبر می دهد! و گویی پیشاپیش ترازوی سنجش تشخیص فهم مردم را وزن کرده و فرجام نهایی رفتن به سوی درس و مشق را به رئیس جمهوری که هشت سال به مردمان این سرزمین خدمت نموده تجویز می کند، جای بسیار تعجب دارد. تعجب نه از این رو که به چه وجهی چنین گفتاری داشته، بلکه از آن سو که فرد مذکور از فهم جایگاه انتخاباتی خود عاجز بوده و شاید خود را فراتر از آن می داند.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: ما به شدت نسبت به جایگاه اداری او به عنوان مجری انتخابات که الزاما و قانونا و شرعا باید در حکم بی طرف انتخابات عمل کند معترض هستیم و ورود وی را از سر خشم، عملا موجب خروج بر انتخابات دانسته و عدم تناسب رفتار و گفتار این فرد با افعال و اعمال انتخاباتی وی را گواه روشنی بر این مدعا می دانیم. با توجه به سوابق قبلی و قضایای فعلی، به یقین نامبرده شاخصه عدالت در بی طرفی را از دست داده و مستوجب عزل و برکناری می باشد.

در پایان این بیانیه تاکیده شده است: ما از خطه سربداران، میعادگاه تشنگان عدالت که بیزاری از ظلم و فریب را در عین ستم های رواشده بر خود در تمامی سطوح تاریخ فریاد کرده اند و در این هنگامه زمستان جاری، بر تداوم چنین شیوه هایی هشدار داده و بر امتناع از آن اصرار ورزیده و بر لزوم رعایت بی طرفی مسئولین کشوری که همانا مرز شفاف دین باوری و دنیا محوری است، پای می فشاریم. امید است که چنین باد.

گفتنی است فرماندار سبزوار در مطلبی با استقبال از حضور سید محمد خاتمی عملکرد دولت وی در دوران ریاست جمهوری را ننگین خوانده و نوشته است دوست دارم خاتمی وارد انتخابات شود تا جواب خود را از مردم انقلابی و مسلمان ایران بگیرد و برود سراغ درس و مشقش.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۶
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
UNITED STATES
۱۵:۰۸ - ۱۳۸۷/۱۱/۳۰
0
0
درودبرفرماندارباادب خطه سربداران
ناشناس
UNITED STATES
۱۵:۱۰ - ۱۳۸۷/۱۱/۳۰
0
0
خداراچه دیدی ! شایدفرمانداررفت سراغ درس و مشقش
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۰۱ - ۱۳۸۷/۱۱/۳۰
0
0
مطمئناً با این ادبیاتی که این اقایان در پیش گرفته اند، اقای خاتمی برای بار سوم به ریاست جمهوری خواهد رسید. منتظر باشید.
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۵۹ - ۱۳۸۷/۱۲/۰۱
0
0
سلام؛ البته اينكه نظر "چندتا" اصلاح طلب را به كل سبزواري ها تعميم مي دهيد كمي جاي تعجب دارد،‌ندارد؟
اصلاح طلباني كه البته جايي جز انجمن اسلامي دانشگاه تربيت معلم سبزوار ندارند و اگر دانشجويان تهراني كه در دانشگاه آزاد سبزوار درس مي خوانند را هم بشود به اصلاح طلبان سبزوار تعميم داد، كه واويلتا!
انصاف هم خوب است، بد است؟
ناشناس
UNITED STATES
۱۸:۴۴ - ۱۳۸۷/۱۲/۰۱
0
0
از قديم گفتند حرف حق تلخ است
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۰۲ - ۱۳۸۷/۱۲/۰۲
0
0
وقتي كه هركي به هركي بشه اينجوري ميشه