کد خبر: ۲۳۰۰
تاریخ انتشار: ۰۶ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۰۱:۱۲

وي افزود: مخالفان بهتر است به جاي اظهاراتي همچون ازهاري ها به دلايل محبوبيت اخراجي هاي 2 فکر کنند و گرنه ممکن است مردم پاسخي که به ازهاري دادند به آنها نيز بدهند.

کارگردان اخراجي هاي 2 گفت: به مخالفان رکورد شکني اخراجي هاي 2 توصيه مي کنم مانند ازهاري ها اظهار نظر نکنند هر چند با ادامه اين رکورد همچنان متهم مي شويم .

مسعود ده نمکي در گفت وگو با ايرنا درباره تاثير بخشنامه وزارت ارشاد به آموزش و پرورش به منظور حضور دانش آموزان در سينماها براي ديدن اخراجي هاي 2 عنوان کرد: رکورد اخراجي ها در تعطيلات نوروز شکسته شد يعني در زماني که مدارس تعطيل بودند.

وي افزود: اگر به برخي از آقايان باشد مي گويند ما بدنبال اين هستيم تا مرده هاي خود را نيز به ديدن اخراجي هاي 2 مجبور کنيم.

اين کارگردان سينما تصريح کرد: اظهارات برخي از اين افراد مرا به ياد صحبت هاي ازهاري در زمان طاغوت مي اندازد. هنگامي که مردم عليه شاه شعار مي دادند به وي مي گفت اينها نوار است و مردم هم در پاسخ به ازهاري با شعارهاي خود گفتند ازهاري گوساله بازم ميگه نواره و….

ده نمکي خاطر نشان کرد: از نگاه اين افراد، تا زماني که مردم از اخراجي ها استقبال کنند ما متهم هستيم و هنگامي که اين اتفاق رخ ندهد مردم حماسه ساز مي شوند.

کارگردان اخراجي هاي 2 يادآور شد: به کساني که با فروش تاريخي اخراجي هاي 2 مشکل دارند توصيه مي کنم به فکر آبروي از دست رفته خود باشند. در حال حاضر همه اهالي سينما از آشتي مردم با سينما شادمان هستند. مخالفان حسادت را کنار بگذارند تا به ناکجا آباد رهسپار نشوند.

وي تاکيد کرد: عوامل اخراجي هاي 2 از هيچ نهادي مانند آموزش و پرورش براي رکورد افسانه اي تقاضايي نکرده است. اگر کساني دنبال بهانه مي گردند نيازي به آسمان را به ريسمان بافتن نيست. مخاطبان اخراجي ها تا 3 صبح در سانس فوق العاده اين فيلم را در سينماها نگاه کردند و در بين اين مخاطبان تعداد بسياري از دانش آموزان نيز حضور داشتند.

ده نمکي با اشاره به درخواست هايي که از سوي تشکل هاي دانشجويي براي اکران اخراجي هاي 2 در دانشگاه ها مطرح شده است ،گفت: پس از پايان اکران اخراجي هاي 1 اين فيلم به دعوت تشکل هاي دانشجويي در بيش از 100 دانشگاه به نمايش درامد. در حال حاضر نيز از بيش از 100 تشکل دانشجويي از اخراجي هاي 2 براي اکران در دانشگاه ها دعوت شده است که با پايان اکران عمومي اين مهم صورت خواهد پذيرفت.

وي افزود: مخالفان بهتر است به جاي اظهاراتي همچون ازهاري ها به دلايل محبوبيت اخراجي هاي 2 فکر کنند و گرنه ممکن است مردم پاسخي که به ازهاري دادند به آنها نيز بدهند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: