کد خبر: ۲۳۱
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷ - ۱۵:۱۷

اگر نمایندگان محترم مجلس هم اظهارنظری در این باره داشته‌اند، تنها به خاطر دلسوزی برای تیم ملی بوده، چرا که آنها هم فوتبال ملی کشورشان را دوست دارند، اما باید توجه داشته باشند که تیم ملی در مرحله نخست و دوم مقدماتی جام جهانی و مقدماتی جام ملت‌های آسیا تا به حال شکستی نداشته و عملکرد قابل قبولی از خود ارایه کرده است.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان، با بیان اینکه نمایندگان مجلس از سر دلسوزی درباره تیم ملی ابراز نگرانی کرده‌اند، گفت: بنده مطمئنم که آنها هم قلبشان به خاطر تیم ملی می‌تپد، اما من تنها نظر کارشناسان و اهالی فن را می‌پذیرم.

به گزارش مهر، علی دایی که پس از نشست امروز کمیته تیم‌های ملی با خبرنگاران گفت‌وگو می‌کرد، با اشاره به نتیجه نشست با اعضای کمیته تیم‌های ملی گفت: در این نشست، برنامه‌های تیم ملی را برای دیدار روز هشتم فروردین ماه برابر عربستان ارایه کردم.

دایی ادامه داد: بر پایه برنامه از پیش طراحی شده، ما روز سوم یا چهارم فروردین ماه در کویت به مصاف تیم ملی فوتبال این کشور خواهیم رفت.

وی افزود: تاکنون تنها دیدار با تیم ملی فوتبال کویت قطعی شده است و دیدارهایی مانند بازی با کنیا و یا تیم‌های دیگر مشخص نیست و بنده از آنها بی‌خبرم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در ادامه به تذکر نمایندگان مجلس پیرامون نتایج این تیم اشاره کرد و افزود: اگر نمایندگان محترم مجلس هم اظهارنظری در این باره داشته‌اند، تنها به خاطر دلسوزی برای تیم ملی بوده، چرا که آنها هم فوتبال ملی کشورشان را دوست دارند، اما باید توجه داشته باشند که تیم ملی در مرحله نخست و دوم مقدماتی جام جهانی و مقدماتی جام ملت‌های آسیا تا به حال شکستی نداشته و عملکرد قابل قبولی از خود ارایه کرده است.

علی دایی در ادامه تصریح کرد: ما تا به امروز، شش امتیاز گرفته‌ایم و از تیم ملی کره جنوبی به عنوان صدرنشین تنها دو امتیاز عقبتر هستیم. این‌که عنوان شود نتایج تیم ملی ناامید کننده بوده را به هیچ عنوان نمی‌پذیرم.

وی در ادامه افزود: خیلی‌ها درباره تیم ملی اظهار نظر می‌کنند، اما من تنها نظر کارشناسان و صاحبان فن را قبول دارم و هر چند به نظر نمایندگان مجلس احترام می‌گذارم، بر این باورم که نظر آنها دلسوزانه بوده است، نه کارشناسانه.

دایی در پایان تأکید کرد: با روندی که تیم ملی در پیش گرفته است، مطمئنم که ما به طور مستقیم به مسابقات جام جهانی راه خواهیم یافت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
KUWAIT
۰۶:۴۲ - ۱۳۸۷/۱۲/۰۱
0
0
در مورد تیم ملی فوتبال ایران همه مردم و نمایندگانشان باید با سعه صدر رفتار کنند .از آقای دائی و تیم ملی ایران تحت هر شرایطی دفاع کنند زیرا بیاد آورید که همه کسانی که امروز به انتقاد از دائی میپردازند یا ناتوانی خودشان را قبلا اثبات کرده اند و یا در سال 86 نمیخواستند که سرمربیگری تیم را قبول کنند .این آقای علی دائی بود که با شهامت مسئولیت بزرگ را پذیرفت .حال باید از دائی حمایت کنیم حتی اگر موفق به راهیابی به جام جهانی نشویم