کد خبر: ۲۳۱۸
تاریخ انتشار: ۰۶ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۲:۳۰

افشين قطبي پس از توافق انجام شده با مسئولان فدراسيون فوتبال ايران تصميم دارد براي شناخت بهتر از شرايط آمادگي بازيكنان ايراني شاغل در خارج از كشور به كشورهاي اروپايي و امارات سفر و پس از مشاهده آخرين شرايط لژيونرها براي اعلام فهرست نهايي تيم ملي تصميم گيري كند.

سرمربي تيم ملي فوتبال ايران براي آشنايي با وضعيت بازيكنان ايراني ليگ امارات امشب تهران را به مقصد دبي ترك مي‌كند.

به گزارش فارس، افشين قطبي پس از توافق انجام شده با مسئولان فدراسيون فوتبال ايران تصميم دارد براي شناخت بهتر از شرايط آمادگي بازيكنان ايراني شاغل در خارج از كشور به كشورهاي اروپايي و امارات سفر و پس از مشاهده آخرين شرايط لژيونرها براي اعلام فهرست نهايي تيم ملي تصميم گيري كند.

علي سامره،‌ مهرزاد معدنچي، ايمان مبلعي، جواد كاظميان، محمد نصرتي، رضا عنايتي، مهرداد اولادي و ميلاد ميداودي از جمله بازيكناني هستند كه در تيم هاي اماراتي بازي مي كنند. قطبي مي خواهد با سفر به امارات و مشاهده عملكرد آنها خود را براي اعلام فهرست نهايي تيم ملي ايران آماده كند.

وي براي آشنايي بيشتر با مربيان تيم هاي النصر، الشباب، الاهلي، عجمان و الوصل نيز صحبت خواهد كرد.

قطبي امشب راهي امارات مي شود و چهارشنبه هفته جاري به ايران برمي گردد تا براي سفرهاي اروپايي خود به كشورهاي آلمان، اسپانيا و انگليس آماده شود.

سرمربي تيم ملي قصد دارد در اسپانيا با شجاعي و نكونام، در انگليس با تيموريان و در آلمان با مهدوي كيا و هاشميان ديدار و گفت و گو كند.

گفته مي شود سفر به قبرس براي ديدار با فريدون زندي كه در باشگاه هاي اين كشور بازي مي كند نيز در دستور كار قطبي قرار دارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: