کد خبر: ۲۳۲۶
تاریخ انتشار: ۰۶ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۲:۰۸
پلیس و ارتش لبنان در آماده باش!

تعداد احتمالی هواپیماهای که مهمانان این جشن را به لبنان منتقل میکند بیش از 150 هواپیماست! هیچ شخص و یا دوربین فیلمبرداری بدون دعوتنامه رسمی حق ورود به هتل محل برگزاری مراسم را ندارد.

ازدواج هیفا وهبی آوازه خوان لبنانی در لبنان این روزها بسیاری را به زحمت انداخته است!

به گزارش «شفاف» رسانه های خبری گزارش دادند نیروهای امنیتی لبنانی اعم از پلیس و حتی ارتش برای آمادگی برای برقراری بدون دردسر این جشن در برخی مناطق اعلام آماده باش کرده اند.

بنابراین گزارش سربازان ارتش و افسران پلیس که مرخصی هایشان لغو شده، توسط مقامات مافوق در هتلهای بزرگ و فرودگاه بیروت مستقر شده اند و تحت هیچ شرایطی حق ترک محل خود را ندارند.

همچنین هیچ شخص و یا دوربین فیلمبرداری بدون دعوتنامه رسمی حق ورود به هتل محل برگزاری مراسم را ندارد.

در جشن ازدواج هیفا وهبی که قرار است با یک بازرگان مصری ازدواج کند، بسیاری از خوانندگان وحتی وزرا و مسئولان از نقاط مختلف دنیا در این جشن حضور خواهند داشت.

این جشن پرخرج بیش از ده ملیون دلار برای این زوج خرج برداشته است. تزیین و آماده سازی سالن و برگزاری مراسم را یک شرکت بین المللی برعهده دارد.

تعداد احتمالی هواپیماهای که مهمانان این جشن را به لبنان منتقل میکند بیش از 150 هواپیماست!
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۸
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۴۱ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۶
0
0
باسلام وارزوی سلامتی خواهشمندم بخاطرحفظ وشان جایگاه خبررسانی این سایت ازدرج نظرسنجی درموارداین چنین سخیف مایلی کهن جدا خودداری نمایید خداحافظ
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۵۰ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۶
0
0
عربها را ببین برادر من که چطور برای یک عروسی خرج می کنند؟! حالا بیا و پیدا کن پرتقال فروش را که چطور بچه های غزه محتاج یک لقمه نان هستند!
ناشناس
-
۲۳:۴۸ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۶
0
0
در رکورد اقتصادی کنونی جهان عجب شیر تو شیری آنهم در کشوری مسلمان.!!!!!!
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۱۴ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۷
0
0
خوب هنرمند مشهوري در لبنان و دنياي عرب هست و خوب بايد براي محافظتش اقدامات امنيتي زيادي انجام بدند. ولي مشاالله چقدر وضعشون دلار هست. ما كه بخيل نيستيم. خواننده بسيار خوبي است و در ايران همه همه مردم از بچه تا ادم بزرگ هيفا رو ميشناسند.
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۵۱ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۷
0
0
نگاهی به تاریخ و سرنوشت نکبت بار این فریب خورده های شیطان کافی است تا نسل جوان گول آب و رنگ آنها را نخورند. چقدر زودگذر است هوسرانیهای این بزم و ماندگار است غم و اندوه وزر و وبال آن. این جماعت دوچهره دارند.یک روی آنها ساده دلان را کشته و روی دیگر لجنزاری که تعفنش خودشان را. کافی است زندیگنامه چند نفرشان را مرور کنید.
ناشناس
SPAIN
۱۸:۲۱ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۸
0
0
عزیزان ما فقرا عادت داریم وقتی دستمون به گوشت نمیرسه ..... و وقتی گوشت رو دست کس دیگری میبینیم هزار و یک جور تهمت و ناروا بگیم.بهتره بخل وحسد رو کنار بگذاریم و با دیدن قصر دیگران خونۀ خودمون رو خراب نکنیم و اگر آرزویی داریم بجای ناله و نفرین دیگران مغزمون رو بکار بیندازیم .
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۱:۰۷ - ۱۳۸۸/۰۲/۱۲
0
0
خانم هيفا واقعا ارزشش را دارند تا اينهمه تشريفات برايش انجام شود
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۴۹ - ۱۳۸۸/۰۲/۲۹
0
0
عجب شوهر بی جنبه ای گیرش افتاده.