کد خبر: ۲۳۲۸
تاریخ انتشار: ۰۶ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۳:۳۰

شهرام - 65 ساله - که به اتهام قتل زن 61 ساله‌ای به نام زبیده شناسایی و دستگیر شده است، در نخستین جلسه بازجویی در حضور بازپرس اصغرزاده - رئیس شعبه دوم دادسرای جنایی تهران - به اغفال 5 زن میانسال نیز اعتراف کرد.

شکارچی زنان سالمند که به اتهام قتل یکی از طعمه‌هایش بازداشت است، در نخستین بازجویی‌ها به فریب پنج زن اعتراف کرد.

به گزارش ایران، شهرام - 65 ساله - که به اتهام قتل زن 61 ساله‌ای به نام زبیده شناسایی و دستگیر شده است، در نخستین جلسه بازجویی در حضور بازپرس اصغرزاده - رئیس شعبه دوم دادسرای جنایی تهران - به اغفال 5 زن میانسال نیز اعتراف کرد.

وی که منکر قتل زبیده بود، گفت: «اوایل مرداد 85 با آن زن آشنا شده و پیشنهاد کردم به عقد موقتم درآید. او نیز بدون مخالفت پذیرفت. در حالی که سوار بر خودروی پژو آردی به سوی خانه متروکه پدری‌ام در جنوب شهر حرکت می‌کردیم، از مشکلات مالی‌اش سخن به میان آورد.

من نیز به او وعده دادم در دریافت وام کمکش کنم، بنابراین قرار شد چند روز بعد برای دریافت وام نزد من بیاید، اما وقتی آمد به او گفتم نتوانسته‌ام برایش وام بگیرم، بسیار عصبانی شد و به داد و فریاد پرداخت. ناگهان قلبش گرفت و روی زمین افتاد. از آنجا که به‌تنهایی نمی‌توانستم او را حرکت دهم، از خانه بیرون رفته و در پارک مقابل خانه یک کارگر افغانی را دیدم. سپس او را برای کمک به خانه آوردم.

پس از بستن دست و پای «زبیده» جسدش را داخل یک پارچه بزرگ پیچیده و آن را در صندوق عقب خودرو گذاشتم و به سوی بزرگراه آزادگان حرکت کردم. سپس در محلی خلوت جسد را رها کردم.

وی در پاسخ به سؤال قاضی جنایی درباره سرقت طلاهای زن میانسال نیز گفت: از طلاها هیچ خبری ندارم، شاید همان مرد افغانی طلاها را سرقت کرده است.

متهم تحصیلکرده که دارای همسر و فرزند است، در ادامه گفت: وضع مالی خوبی دارم و نیازی به سرقت ندارم. من فقط به‌خاطر مشکلات خانوادگی زنها را شکار می‌کردم.

وی در ادامه به اغفال پنج زن اعتراف کرد و گفت: آنها با پای خودشان همراهم به خانه متروکه می‌آمدند.

بازپرس "اصغرزاده" پس از صدور دستور بازداشت متهم گفت: امیدواریم با اعلام علت اصلی مرگ قربانی پرونده از سوی پزشکی قانونی بتوان ابهام‌های موجود در پرونده را فاش کرد.

از سوی دیگر به دلیل این‌که احتمال دارد روباه پیر با چرب‌زبانی و وعده فریبنده‌اش از زنان نیازمند دیگری نیز سوء‌استفاده کرده باشد، از مردم درخواست می‌شود در صورت شناسایی متهم با مراجعه به پلیس آگاهی شکایت خود را مطرح نمایند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: