کد خبر: ۲۳۳۵
تاریخ انتشار: ۰۶ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۴:۳۰

مسئولين سازمان مجاهدين خلق پس از حادثه تروريستي در رستوراني كه زائران ايراني براي استراحت توقف كرده بودند با پخش شيريني و فراخوان اعضا به همه خبر دادند كه صداي انفجاري را كه شنيديد صداي تاييد مردم عراق از مواضع مجاهدين خلق بوده است.

عصر روز پنج شنبه حوالي ساعت هفت عصر، صداي موزيك در اقامتگاه‌هاي مختلف در اشرف شنيده شد و همه را به سالن‌هاي غذاخوري دعوت كردند.

به گزارش فارس، مسئولين سازمان مجاهدين خلق پس از حادثه تروريستي در رستوراني كه زائران ايراني براي استراحت توقف كرده بودند با پخش شيريني و فراخوان اعضا به همه خبر دادند كه صداي انفجاري را كه شنيديد صداي تاييد مردم عراق از مواضع مجاهدين خلق بوده است.

آنها به همين دليل تحليلي ارايه كردند به اين مفهوم كه مردم عراق براي حضور مجاهدين خلق در عراق تلاش مي‌كنند و از حضور رژيم ايران در پوشش زيارت كه براي جاسوسي عليه مجاهدين خلقبه عراق مي‌آيند به شدت متنفر هستند و با اشاره به بمب‌گذاري روز پنجشنبه شادمانه تاكيد كردند كه تمام اعضاي هيات رژيم ( خانواده هايي كه براي زيارت عتبات عاليات سفر كرده بودند) كشته شده‌اند.
مجاهدين خلق كه با شادي در برخورد با اين اقدام تروريستي خوي تروريستي‌اش را دوباره نشان داده‌اند دوستان تروريستشان را مردم عراق ياد مي‌كنند.

اين واقعه زنگ خطري براي دولت عراق است كه بيش از پيش مطمئن شود كه حضور تشكيلاتي اين سازمان در عراق فتنه آفرين و تشنج زاست.

گفتني است اين انفجار در رستوراني به اسم خانقين در شهر مقداديه در استان دياله رخ داد كه به علت نزديكي با اشرف صداي آن در پادگان گروهك مجاهدين خلق هم شنيده شد.

اين انفجار منجر به مجروح و شهيد شدن بيش از صد زائر ايراني شد.

عكس العمل گروهك تروريستي مجاهدين خلق نشان داد كه در پس شعارها و حرف هاي ظاهري آنها يك فرقه تروريستي خطرناك پنهان است؛ فرقه‌اي كه عليرغم خلع سلاح هنوز خطرناك است و ددمنشي ضد ايراني‌اش را كنار نگذاشته است و اينچنين از كشته شدن زائران قبور ائمه شادماني مي‌كنند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: