کد خبر: ۲۳۳۷
تاریخ انتشار: ۰۶ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۵:۱۰

آمريكا اخيرا حركات مشكوكي در عراق انجام داد و تعدادي از عناصر تروريستي بعثي و افرادي كه در اختيار نيروهاي آمريكايي در عراق بودند را آزاد كرد كه در مدت كوتاهي پس از اين ماجرا، اين حادثه ترويستي عليه زائران ايراني روي داد.

رئيس كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس گفت: آمريكا اخيرا در حركتي مشكوك تعدادي از عناصر تروريستي بعثي و افرادي كه در عراق در اختيار آنان بودند را آزاد كرد كه در مدت كوتاهي پس از اين ماجرا، حوادث ترويستي عليه زائران ايراني روي داد.

به گزارش فارس، علاءالدين بروجردي رئيس كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس در حاشيه جلسه امروز مجلس در جمع خبرنگاران گفت: آمريكا اخيرا حركات مشكوكي در عراق انجام داد و تعدادي از عناصر تروريستي بعثي و افرادي كه در اختيار نيروهاي آمريكايي در عراق بودند را آزاد كرد كه در مدت كوتاهي پس از اين ماجرا، اين حادثه ترويستي عليه زائران ايراني روي داد.

وي ادامه داد: يكي از متهمان اصلي اين ماجرا خود آمريكا است و كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي اين موضوع را پيگيري مي‌كند.

بروجردي همچنين درباره حوادث تروريستي صورت گرفته در كرمانشاه نيز گفت: يكي از اعضاي هيئت رئيسه كميسيون به همراه يك عضو كميته امنيت داخلي به كرمانشاه اعزام شده‌اند تا ضمن بررسي موضوع در جلسه شوراي تامين استان شركت كنند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: