کد خبر: ۲۳۵
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷ - ۱۵:۵۷

از حاشيه‌هاي اين بازي انفجار مواد محترقه پس از تنها گل استقلال بود كه منجر به مصدوميت جزيي دو بازيكن تيم مقاومت شد.

رقابت‌هاي هفته بيست و هفتم ليگ برتر فوتبال كشور با شكست سنگين تيم استقلال تهران پيگيري شد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، در ادامه رقابت‌هاي هفته بيست و هفتم ليگ برتر تيم‌هاي مقاومت سپاسي شيراز و استقلال تهران در ورزشگاه حافظيه شيراز به مصاف يكديگر رفتند كه اين ديدار با نتيجه چهار بر يك به سود مقاومت پايان يافت.

در اين ديدار مصطفي صبري، ايران‌پوريان،‌ متوسل زاده و علي ممبيني در دقايق 30، 35، 66، 92 براي مقاومت و عليرضا عباس فرد در دقيقه 70 براي استقلال گلزني كردند.

در نيمه ي نخست اين بازي تيم مقاومت بدون آن كه تحت تاثير نام حريف خود قرار بگيرد،‌ توانست با ارايه يك بازي هوشمندانه و استفاده از حركات سرعتي در كناره‌هاي زمين دروازه استقلال را تهديد كند و در دقيقه 30 مصطفي صبري گل نخست اين تيم را به ثمر رساند تنها 5 دقيقه بعد ايرانپوريان گل دوم مقاومت را به ثمر رساند تا مشخص شود استقلال روز دشوار در پيش روي خواهد داشت.

استقلال در ادامه بازي با وجود آن كه از حضور همزمان اكبرپور، برهاني وعباس فرد در تركيب خود سود مي‌برد نتوانست موقعيت جدي را بر روي دروازه مقاومت ايجاد كند.

با آغاز نيمه‌ي دوم باز هم اين تيم مقاومت بود كه ابتكار عمل را در ميدان در دست گرفت و توانست در دقيقه 66 با گلزني متوسل زاده سه بر صفر از حريف خود پيش بيفتد.

امير قلعه نويي در اين زمان با به ميدان آوردن ابراهيم تقي‌پور و استفاده از او در خط حمله تلاش داشت با استفاده از ارسال‌هاي بلند از كناره‌ها گل‌هاي مقاومت را جبران كند كه در نهايت در دقيقه 70 بر روي يكي از همين ارسال‌ها عليرضا عباس فرد تنها گل استقلال در اين بازي را به ثمر رساند.

پس از اين گل نه تنها بازيكنان مقاومت براي حفظ نتيجه عقب نشيني نكردند بلكه با شدت بخشيدن به حملات خود چند بار دروازه استقلال را با خطر فروپاشي رو به رو كردند و در دومين دقيقه وقت‌هاي تلف شده علي ممبيني با به ثمر رساندن گل چهار مقاومت سنگين شسكت فصل را به صدر نشين ليگ برتر تحميل كرد با اين نتيجه استقلال با 53 امتياز در رده اول باقي ماند و مقاومت با 39 امتياز تا رده هشتم جدول صعود كرد.

از حاشيه‌هاي اين بازي انفجار مواد محترقه پس از تنها گل استقلال بود كه منجر به مصدوميت جزيي دو بازيكن تيم مقاومت شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: