کد خبر: ۲۳۵۳
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۰:۱۶

حدود 3 هزار هوادار استقلالي شب گذشته از ساعت 22 در سالن انتظار فرودگاه گرد هم آمده بودند تا از تيمشان استقبال باشكوهي انجام دهند

اعضاي تيم فوتبال استقلال تهران ساعت 2:30 بامداد امروز وارد تهران شدند.

به گزارش فارس، برگزاري بازي پاياني استقلال در مشهد باعث شد تا خيل عظيمي از هواداران اين تيم در تهران مشتاقانه در فرودگاه مهرآباد انتظار ورود بازيكنان را بكشند.

حدود 3 هزار هوادار استقلالي شب گذشته از ساعت 22 در سالن انتظار فرودگاه گرد هم آمده بودند تا از تيمشان استقبال باشكوهي انجام دهند.

اين جمعيت مشتاق در حالي در انتظار بودند كه قرار بود هواپيماي اين تيم ساعت 1 بامداد در تهران بنشيند اما به دليل تاخير در پرواز كاروان قهرمان ساعت 2:30 بامداد امروز وارد تهران شد.

از بين كاروان اين تيم ابتدا واعظ آشتياني بود كه وارد سالن شد و سپس علي انصاري راه را باز كرد و از ميان تشويق هواداران تيم فرودگاه را ترك كرد. بازيكنان و كادر فني وقتي وارد سالن شدند كنترل جمعيت براي ماموران فرودگاه سخت تر شد.

هواداران استقلال با شعارهاي حمايتي و در دست داشتن پوستر امير قلعه نويي به قدري به تشويق تيمشان پرداختند كه سر و صداي عجيبي در سالن انتظار پيچيد.

ماموران نيروي انتظامي با مشاهده اين وضعيت اتوبوس بازيكنان را به ترمينال دو انتقال دادند تا بازيكنان با رهايي از دست هواداران بتوانند فرودگاه را ترك كنند اما با اين وجود بازيكنان اين تيم تا ساعت 3 بامداد در حلقه محاصره هواداران مشتاق خود بودند.

امير قلعه نويي با توجه به خستگي بازيكنان امروز را به آنها استراحت داده است.

استقلال در جام حذفي پنج شنبه هفته جاري در نوش آباد رفسنجان بايد به مصاف مس رفسنجان برود. گفته مي شود قرار است استقلال در بازي هاي جام حذفي از بازيكنان جوان تر و ذخيره خود استفاده كند.

استقلال ديروز با پيروزي برابر پيام و با توجه به شكست ذوب آهن مقابل فولاد به مقام قهرماني هشتمين دوره ليگ برتر دست يافت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: