کد خبر: ۲۳۶۲
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۱:۵۵
شوراي عالي امنيت ملي دستوري نداده است
اخيرا در برخي سايت‌ها اعلام شده كه دبيرخانه شوراي عالي امنيت ملي در دستورالعملي به روزنامه‌ها دستور داده از نقد عملكرد رئيس‌جمهور در سفر به ژنو خودداري شود. اين درحالي است كه براساس شنيده‌ها و مستندات چنين دستورالعملي وجود ندارد و چاپ مطالبي درباره اين موضوع در روزنامه‌ها ثابت مي‌كند كه منعي براي نقد رئيس‌جمهور وجود ندارد.

احمدي نژاد: به حمايت لاريجاني‌ها نياز ندارم
اظهارات محمود احمدي نژاد در جلسه خصوصي‌اش با حبيب الله عسگراولادي و محمدرضا باهنر درباره انتخابات با انتقاد و اعتراض علني باهنر مواجه شد.به گزارش لحظه نيوز، احمدي‌نژاد حدود دو هفته پيش در يک جلسه انتخاباتي با عسگر اولادي و باهنر گفته بود که حاضر به دادن سهم به شماها در ازاي حمايت اصولگرايان از کانديداتوري خودم نيستم و درعين حال به حمايت لاريجاني‌ها « علي لاريجاني رئيس مجلس، محمد جواد لاريجاني رئيس مرکز تحقيقات فيزيک نظري، صادق لاريجاني جانشين احتمالي‌هاشمي شاهرودي » نياز ندارم.

پخش گسترده «DVD»هاي انتخاباتي
در سفرهاي اخير رئيس‌جمهور به مناطق و شهرستانهاي اطراف تهران پکيج کامل فيلم‌هاي تبليغاتي رئيس‌جمهور که توسط نهادهاي دولتي و از پول بيت‌المال تهيه شده به طور گسترده‌اي توزيع شده است.به گزارش «فردا» هر پکيج که همزمان با سفر رئيس‌جمهوربه شهرستانهاي استان تهران نيز توزيع شد، شامل چند فيلم و عکس‌هاي تبليغاتي رنگي از رئيس‌جمهور است. فيلم‌ها و مستندات توليد شده در اين پکيج توسط معاونت ارتباطات واطلاع رساني دفتر رئيس‌جمهورتوليد شده است.

اعتصاب در کارخانه لاستيک سازي دنا در شيراز
در پي اخراج تعدادي از کارگران کارخانه لاستيک سازي دنا در شيراز از روز چهار‌شنبه کارگران کارخانه ضمن اخراج هيات مديره کارخانه دنا خود راسا اقدام به اداره کارخانه کرده‌اند.به گزارش آفتاب نيوز کارخانه دنا از سال گذشته به دليل وضعيت بد توليد خود اقدام به اخراج تعدادي از کارگران کارخانه کرده است که اين کار با نارضايتي کارگران مواجه شده و چند روز است که کارگران کارخانه مذکور ضمن اخراج مديران آن، دست به اعتصاب زده‌اند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: