کد خبر: ۲۳۶۴
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۱:۵۸
از قم خبر مي رسد تعدادي از مراجع عظام تقليد به جامعه مدرسين حوزه علميه قم توصيه كرده اند در انتخابات دغدغه مراجع را لحاظ نموده و از تعيين مصداق مورد نظر و حمايت پرهيز كنند. اخيرا بعضي از رسانه ها از حمايت جامعه مدرسين از آقاي احمدي نژاد خبر داده بودند كه نايب رئيس اين جامعه در گفتگوي مطبوعاتي اعلام كرد جامعه مدرسين هنوز به جمع بندي نهايي نرسيده است .

طرح تخريب مهندس ميرحسين موسوي كانديداي رياست جمهوري اسلامي در خوزستان كليد خورد. بعد از سفر نخست وزير دوران دفاع مقدس به خوزستان و استقبال كم نظير مردم و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در اهواز و آبادان و خرمشهر از وي اطلاعيه هايي حاوي حمله به مهندس ميرحسين موسوي با امضاهاي مجعول در اهواز و برخي شهرهاي اين استان پخش شد. همچنين يكي از هفته نامه هاي افراطي محلي در اهواز سعي كرد با حملات خود اين اقدامات تخريبي را تكميل نمايد.

دنيا اين روزها شاهد يك ديوانگي جديد است . ازدواج « هيفا وهبي » آوازه خوان لبناني در لبنان اين روزها بسياري را به زحمت انداخته است ! به گزارش « شفاف » رسانه هاي خبري گزارش دادند نيروهاي امنيتي لبناني اعم از پليس و حتي ارتش براي آمادگي براي برگزاري بدون دردسر اين جشن در برخي مناطق اعلام آماده باش كرده اند. بنابر اين گزارش سربازان ارتش و افسران پليس كه مرخصي هايشان لغو شده توسط مقامات مافوق در هتلهاي بزرگ و فرودگاه بيروت مستقر شده اند و تحت هيچ شرايطي حق ترك محل خود را ندارند. همچنين هيچ شخص و يا دوربين فيلمبرداري بدون دعوتنامه رسمي حق ورود به هتل محل برگزاري مراسم را ندارد. در جشن ازدواج هيفا وهبي كه قرار است با يك بازرگان مصري ازدواج كند بسياري از خوانندگان و حتي وزرا و مسئولان از نقاط مختلف دنيا حضور خواهند داشت . اين جشن پرخرج بيش از ده ميليون دلار براي اين زوج خرج برداشته است . تزيين و آماده سازي سالن و برگزاري مراسم را يك شركت بين المللي برعهده دارد. تعداد احتمالي هواپيماهايي كه مهمانان اين جشن را به لبنان منتقل ميكند بيش از 150 هواپيماست !

سايت خبري روزنامه سوئيسي « نويه زوريخه سايتونگ » ديروز از درخواست ميانجيگري از سوئيس ميان تهران و واشنگتن خبر داد. اين روزنامه افزود : رئيس جمهور سوئيس كه در ژنو با احمدي نژاد ديدار كرد نامه اي محرمانه به پارلمان اين كشور نوشت و در آن گفته است رئيس جمهور ايران از وي خواستار ميانجيگري بين تهران و واشنگتن شده است . براساس اين نامه محرمانه احمدي نژاد به مرتس گفته ما منتظر اقدام عملي آمريكا هستيم و آمريكائي ها براي انجام اين كار حداكثر 2 ماه وقت دارند . هنوز مقامات ايراني در اين باره اظهارنظري نكرده اند .
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: