کد خبر: ۲۳۶۵
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۱:۵۷

یک عده از منتقدان جوان دفتر يک روزنامه را مثل لانه جاسوسي درست کرده اند و مي خواهند به فيلم من لطمه بزنند.

تهمينه ميلانی و فرزاد حسنی در برنامه ای که برای نقد سوپراستار انجام شد به مجادله لفظی با یکدیگر پرداختند.

به گزارش «شفاف» برنامه اين هفته «سينما صدا» راديو گفت وگو که به نقد و بررسي فيلم «سوپراستار» اختصاص داشت در پاياني غيرمنتظره شاهد جدال لفظی فرزاد حسنی و تهمینه میلانی بود.

بنابر گزارش اعتماد انتقادات از سوپراستار به حدی بودکه تهمينه ميلاني کارگردان فيلم «سوپراستار» در حالي که 45 دقيقه به پايان برنامه باقي مانده بود استوديو را ترک کرد.

تهمينه ميلاني که از ابتدا در مقابل انتقادات حالتي تدافعي و تهاجمي داشت در مقابل انتقادات گفت؛ «من اين نقدها را قبول ندارم. اين طور که شما نقد مي کنيد از نمايشنامه هملت شکسپير مي توان ايراد گرفت» اما زماني که فرزاد حسني با توجه به مرزبندي هاي فيلم هاي سينمايي پرداختن به اخلاق، قالب و محتواي فيلم «سوپراستار» را به نقد کشيد در اقدامي غيرمنتظره استوديو را ترک کرد.

میلانی اما حين خارج شدن حرف هاي حسني را ديکته يي از طرف جرياني که عده يي از منتقدان درست کرده اند، دانست و گفت؛ «من از اول قصد نداشتم در اين برنامه حاضر شوم و شما اصرار کرديد من به اين برنامه بيايم.» او در ادامه گفت؛ «اين حرف ها را به شما ديکته کرده اند تا به من بگوييد، چراکه من فيلمسازي مستقل هستم. من قبل از برنامه از شما پرسيدم با آن افراد خاص سر و کاري نداريد که شما گفتيد من از جايي خط نمي گيرم و قصد تخريب من را نداريد و من را براي آمدن به اين برنامه فريب داديد. من ديگر اين بحث را ادامه نمي دهم.»

اين حرف ها از سوي اين فيلمساز در حالي عنوان شد که در طول برنامه بارها به طيفي از منتقدان که مي خواهند به فيلم او ضربه بزنند، اشاره کرد.

ميلاني در قسمتي از صحبت هایش نیز گفت: «يک عده از منتقدان جوان دفتر يک روزنامه را مثل لانه جاسوسي درست کرده اند و مي خواهند به فيلم من لطمه بزنند.» ميلاني در مصاحبه هاي اخيرش هم بارها به منتقدان جواني که قصد تخريب او را دارند، اشاره کرده است و جالب اينکه در اين رابطه خود را به بهرام بيضايي منتسب کرده و هر بار از برخورد منتقدان با او و خودش گلايه مي کند. برنامه جمعه شب سينما صدا بعد از ترک ميلاني ادامه يافت و منتقدان توانستند نظرات خود را بازگو کنند.

در پايان فرزاد حسني از جانب تهمينه ميلاني از شنوندگان برنامه عذرخواهي کرد و از سعه صدر مسعود ده نمکي که در برنامه گذشته مقابل ميکروفن روبه روي او و منتقدان نشست و مورد نقدهايي تند و تيز قرار گرفت، تشکر کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
-
۱۳:۱۶ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۷
0
0
این فرزادحسنی هم شورش رودیگه درآورده به هردوزوکلکی شده باتخریب دیگران وخوش خدمتی به برخی می خواهد خودشومطرح کنه بابا اینکاره نیستی وبااین کارها نمی تونی محبوب بشی توهیچ وقت جای محمدرضاگلزار رضاعطاران علی صادقی و...رونمی تونی بگیری این قدرحسودنباش
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۰۷ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۸
0
0
به نظرمن خانم ميلاني كارش درست بود چون اقاي حسني قصد تخريب ايشان راداشت .
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۱:۰۶ - ۱۳۸۸/۰۲/۱۹
0
0
باسلام لطفا ادرس رادیو گفتگو وساعت این برنامه را برای من ایمیل کنید در ضمن من که برنامه را ندیدم ولی بعضی از منتقدین هم بیش از حد بالای گود میایستند ودستورمیدهند وایراد میگیرند ولی بهترین محک برای هر اثری گذشت زمان است