کد خبر: ۲۳۸۱
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۶:۰۱

در گذشته گفتم تعطيلات را كم كرده و كار و فعاليت را در كشور زياد كنيم. ما در شرايط انقلاب بايد مقداري از عادات سابق را برداشته و مطلوبات را احيا كنيم.

آيت‌الله موسوي اردبيلي گفت: در گذشته هم گفتم تعطيلات را كم كرده و كار و فعاليت را در كشور زياد كنيم. ما در شرايط انقلاب بايد مقداري از عادت هاي سابق را برداشته و مطلوب ها احيا كنيم.

به گزارش فارس از قم آيت‌الله عبدالكريم موسوي اردبيلي پيش از ظهر امروز در ديدار با محسن رضايي كانديداي احتمالي انتخابات رياست جمهوري در سخناني با تأكيد بر اهميت هر چه باشكوه تر برگزار شدن انتخابات گفت: در عرصه انتخابات كساني كه توان حل مشكلات را دارند بايد وارد صحنه شوند.‌كساني كه مي‌خواهند وارد اين عرصه شوند ابتدا بايد توان خود را بسنجند و سپس مشكلات كشور و راه‌هاي حل اين مشكلات را بررسي كند.

وي ادامه داد: كساني كه توان مقابله با مشكلات را داشته باشند بايد در صحنه انتخابات حاضر شوند و حضور در صحنه انتخابات براي اين افراد واجب شرعي است.

وي در بخش ديگري از سخنان خود اظهار داشت: همه افراد بايد قبل از آنكه خداوند و ديگران بخواهند به حساب آنها رسيدگي كند بايد حساب كار و عمر خود را داشته باشند.

وي در ادامه با اشاره به تأكيدات صورت گرفته مبني بر كاهش تعطيلات در كشور اظهار داشت: در گذشته گفتم تعطيلات را كم كرده و كار و فعاليت را در كشور زياد كنيم. ما در شرايط انقلاب بايد مقداري از عادات سابق را برداشته و مطلوبات را احيا كنيم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: